8.0
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle

-

Léon: The Professional

Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
İzlemeyen çok şey kaybeder.Sizlere 1994 Yapımı Enfes bir Film olan Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle filmini sunuyoruz.Film'in konusu şöyle; Mathilda, New Yorkta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır.Bir yandan aksiyon bir yandan dram  sizleri güvenli film izle ile bambaşka duygulara yolculuk ettirecek. şimdiden iyi seyirler.

Leon (Sevginin Gücü) İzle

Leon küçük bir kızın ve tuhaf bir kiralık katilin çarpıcı hikayesini anlatıyor. Ülkemizde Sevginin Gücü adıyla vizyona giren film gerçekten de farklı ve beklenmedik bir sevgi hikayesini anlatıyor. Mathilda 12 yaşında küçük bir kızdır ve üvey ailesiyle birlikte pek de parlak olmayan bir hayatı yaşamaktadır. Küçük bir çocuk olmasına rağmen çocuksu mutluluktan oldukça uzaktır. New York’ta yaşayan Mathilda’nın üvey babası uyuşturucu gibi işlere bulaşmış, karanlık bir dünyası olan biridir. Mathilda’yı bu hayata saplayan tek şey ise küçük erkek kardeşidir, onun için ailesiyle kalmaya devam eder. Bir gün Mathilda evde değilken evlerine bir baskın yapılır ve Mathilda’nın tüm ailesi öldürülür. Mathilda şans eseri hayatta kalmıştır.Leon ise karşı dairede tek başına yaşayan, gizemli biridir. Mathilda o gün Leon’un dairesine saklanarak kendisini kurtarır. Bu andan itibaren ikilinin hayatı değişir. Mathilda hayatında hissettiği tüm boşlukları Leon ile örtmeye çalışır. Leon ise sevgiye uzak soğuk kanlı yalnız bir katildir. Fakat babalık, dostluk gibi duygulara çok yabancı olmasına rağmen Mathilda’yı tüm kalbiyle içtenlikle sever ve korumaya çalışır. 

Filmin Oyuncuları

 Filmde Leon karakterini Fransız aktör Jean Leno canlandırmaktadır. 30 Temmuz 1948 tarihinde doğan Jean Leno pek çok filmde oynamış, başarılı bir aktördür. Jean Leno 3 evlilik yapmıştır ve 6 çocuk babasıdır. Henüz bu filmde oynadığı sıralarda küçük bir kız olan Natalie Portman ise şimdilerde oldukça parlak bir yıldız ve başarılı bir oyuncudur. 9 Haziran 1981’de İsrail’de doğmuştur. 2012 yılında evlenmiş olan Natalie Portman’ın bir çocuğu vardır.
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 1.781
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER