8.7
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Karlar Kralı Norm 2

-

Karlar Kralı Norm

Karlar Kralı Norm 2
Karlar Kralı Norm'un Macerası

Çocuklar ve Animasyon Komedi sevenleri için ilgisini çeken nitelikte bir konuya sahip olan Karlar Kralı Norm'un yeni macerası ile karşımıza çıkıyor. Kral Norm ve Yaramaz Arkadaşlarının ilk hikayesi 2016 yılında yayınlanmıştır. İkinci macera 2019 yılında hazırlanmaya başlanan Karlar Kralı Norm King Size Adventure hikâyesinin film izleyenlerini 2020 yılında yayınlanması planlanıyor.

Bir çok ülkede yayınlanan filmin Yazarı Dean Stefan ve Yönetmeni Richard Finn, Tim Maltby. Oyuncuları Daniel Altiere, Stefan Altiere, Malcolm T. Goldman’dır. Herkes tarafından sevilen film eleştirmenleri tarafından olumlu eleştriler alan izlenme ve hasılat rekorları kırılması beklenmektedir.

Hikayenin konusu Kral Norm ve arkadaşlarının yeni macerasında çin halkına ait bir tarihi eser çalınmıştır. Çinlilere ait tarihi eserin Dexter adında bir arkeolog tarafından çalınmıştır. Norm ve arkadaşları tarihi eseri bulmak ve ait olduğu müzeye götürmek istiyordur. Bu zorlu mücadele için Norm ilk önce kötü niyetli ünlü arkeolog Dexter'i bulması gerekiyor.

Kral Norm ve arkadaşları bu zorlu ve maceralı yolculukta Dexter'ı bulmak için ellerinde geleni yaptılar ve en sonunda Dexter tarihi eseri satmaya kalkışırken Norm ve Arkadaşları tarafından yakalanıyor. Dexter kaçmaya çalışıyor fakat ne yapsa fayda etmiyor ve kurtulamıyor. Norm ve arkadaşları tarihi eser Çin Halkına teslim ediliyor. Bu sayede Kral Norm Çin halkından saygı görülüyor ve seviliyor.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 586
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 3
  • 720P
    Yorum Alanı
    EN SON EKLENEN HABERLER