7.1
Toplamda 63 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kardeşim Benim 2 Full HD izle

-

Kardeşim Benim 2

Kardeşim Benim 2 Full HD izle
Kardeşim Benim 2 Full HD izle 2016 yılında vizyona giren Kardeşim Benim filminin devam halkasıdır.İki ünlü kardeş olan Hakan ve Ozan'ın arkadaşları Tato ölmüştür. 2 kardeş tatoya son görevlerini yapmak için yola çıkacaklardır ama 2 gün sonrada hakanın düğünü vardır. Hakan, Rize’nin önde gelen çay tüccarlarından Muzaffer’in kızı olan Didem’le evlenecektir. Muzaffer, Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması yüzünden bu evliliğe tepkilidir. Bir yandan Didem’i sıkıştırırken diğer yandan da Hakan’ın ensesindedir. Cenaze de olsa bizimkiler için çarşı pazar yine karışır. Kendilerini Ege’den İç Anadolu’ya, yetmezmiş gibi sınır ötesine, sürprizlerle dolu yolculuk sonunda da Karadeniz’de bulurlar. Kardeşim benim 2 filmi Güvenli film izle farkı ile sizlerle keyifli seyirler.

Kardeşim Benim 2 Konusu

Kardeşim Benim 2 oldukça sıcak, eğlenceli, neşe ve sevgi dolu bir kardeşlik hikayesini anlatıyor. Film hızla akıp giderken yer yer duygulanıp yer yer kahkahalara boğuluyorsunuz. Hakan ve Ozan iki ünlü kardeştir. Arkadaşları Tato’nun ölümü nedeniyle Hakan’ın iki gün sonra evleniyor olmasına rağmen son görevlerini yerine getirmek için köye giderler. Hakan Rize’de oldukça tanınan önde gelen çay tüccarlarından bir olan Muzaffer’in kızı Dicle ile evlenecektir. Fakat Muzaffer Hakan’ın ünlü bir şarkıcı olması nedeniyle bu evliliğe aslında karşıdır. Bir yandan sürekli Didem’i bu konuyla ilgili baskıda bırakırken diğer yandan Hakan’ı da hiç rahat bırakmaz.Cenaze sürecinde işler öyle karışır ki karakterlerimizin kedilerini sürpriz dolu bir yolculuğun içinde bulurlar. En sonunda Karadeniz’e geldiklerindeyse yanlarında abilerinden ve nişanlısından kaçan Leyla, ölü sandıkları Tato vardır. Zamansız bir aşk ve yetişilmesi gereken düğün ise her şeyi daha da karıştırır. 

Filmin Oyuncuları

 Murat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Ereğli’de doğumludur. Aslen şarkıcı olarak bilinen Murat Boz 2014’ten itibariyle oyunculuk kariyerine daha çok odaklanmaya başlamıştır ve pek çok filmde rol almaya başlamıştır. Eliz Sakuçoğlu ile 4 yıl süren evliliğin ardından tekrar evlenmemiş olan Murat Boz bu filmde Ozan olarak karşımıza çıkmaktadır. Hakan karakterini canlandıran Burak Özçivit ise oyuncu ve eski mankendir. 24 Aralık 1984, İstanbul doğumlu olan Burak Özçivit, 2017 yılında Çalıkuşu dizisinde tanıştığı oyuncu arkadaşı Fahriye Evcen ile hayatını birleştirmiştir. İkilinin bir oğulları vardır.
  •  Süre: 115 Dakika
  • İZLENME: 2.695
  • BEĞEN: 43
  • BEĞENME: 16
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER