10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kardeşim Benim 1 izle (Full HD)

-

Kardeşim Benim

Kardeşim Benim 1 izle (Full HD)
Kardeşim Benim 1 izle, sımsıcak ve sevgi dolu bir kardeşlik hikayesini anlatıyor. Jet hızında kardeşim benim izle Full hd tek parça 720p kalite ile.

Kardeşim Benim 1 Konusu

Film hızla akıp giderken kimi zaman duygulanıyor kimi zamansa gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. Hakan ve Ozan müzikle ilgilenen her ikisi de ünlü olan sanatçı iki kardeştir. Bir çok ortak noktaları olmasına rağmen aslında oldukça farklı karakterlerdir. Hakan 30’lu yaşlarında, sakin bir yapıya sahiptir. Alternatif müzik ile uğraşan Hakan bu çevrede oldukça ünlü bir sanatçıdır. Ozan ise Hakan’ın kardeşidir ve onun tam aksi bir yapısı vardır. Ozan popla ilgilenmektedir ve oldukça ünlüdür. İkili yaşadıkları pek çok çatışma ve fikir ayrılığı nedeniyle küstür.Yıllar boyunca görüşmemişlerdir. Bu küslük öyle büyük bir inada dönmüştür ki, ileri boyutlardadır. İkili babalarının hasta olmasına rağmen bir araya asla gelmemektedir. Hastane ziyaretlerini bile özenle farklı zamanlarda yapmakta ve karşılaşmamak için üstün bir çaba göstermektedirler. Ancak babalarının vefatıyla bu durum değişir. Miras meseleleri yüzünden ikili mecburen konuşmak zorunda kalır.

Filmin Oyuncuları

Murat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelmiştir. Aslen şarkıcı olarak bilinen Murat Boz bu filmde Ozan olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendisi 2014’ten itibariyle oyunculuk kariyerine daha çok odaklanmaya başlamıştır ve özellikle pek çok komedide karşımıza çıkmaktadır. 4 yıl süren bir evliliği olmuştur Eliz Sakuçoğlu ile ve bu evlilikten sonra tekrar evlenmemiştir. Burak Özçivit ise eski mankenlik yapmış ünlü bir oyuncudur. Filmde Hakan karakterini canlandıran Özçivit 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2017 yılında ise Çalıkuşu dizisinde tanıştığı oyuncu arkadaşı Fahriye Evcen ile hayatını birleştirmiştir. İkilinin bir oğulları vardır. Kardeşim benim 1 izle.
  •  Süre: 109 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 166
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER