6.8
Toplamda 104 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kafalar Karışık Full HD izle

-

Kafalar Karışık

Kafalar Karışık Full HD izle
Kafalar Karışık Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizin komedi filmleri izle  kategorisinde yer almaktadır.Kafalar Karışık Full HD izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak şöyle gelişiyor;Atakan, zengin sevgilisi Buseye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Busenin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Busenin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalyada bulacak ve işlerin iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.Macera filmleri izle için hazır olun.sizde eminiz kendinizi kaptıracaksınız.Kafalar Karışık Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler dileriz.

Kafalar Karışık Filmi

Kaflar Karışık oldukça eğlenceli, komik bir arayış ve yolculuk hikayesi aslında. Atakan ve kız arkadaşı Buse birbirlerini seven ve mutlu bir birlikteliğe sahip olan bir çifttir. Çiftimiz, mutluluklarının ve sevgilerinin bir sonucu olarak evlenmeye karar verirler. Ancak Buse’nin ailesi biraz karmaşıktır. Buse oldukça varlıklı bir ailenin kızıdır ancak babası kayıp olduğu için dedesiyle birliktedir. Atakan Buse’yle evlenmek için dedesinden izin almak ister ancak ne yaparsa yapsın Buse’nin dedesini bu evliliğe ikna edemez. En nihayetinde tek çözüm yolunu Buse’nin yıllardır kayıp olan babasını bulup, evlilik iznini ondan almak olarak görürler. Atakan müstakbel kayın pederini bulmak için yakın arkadaşları Fatih ve Bilal’le birlikte macera dolu rengarenk bir yolculuğa çıkar. Yolculu boyunca yaşadıkları tüm maceralar ise oldukça güldürücüdür.

Filmin Oyuncuları

Atakan Özyurt 26 yaşında ve Ordu doğumludur. Eğitimini Tıbbi Laboratuvar bölümünde tamamlamıştır. Atakan ve Fatih Yasin ilk olarak çektikleri vineler yoluyla tanışmışlar ve daha sonra birlikte vine çekmeye başlamışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışmalarıyla ekip bir nevi tamamlanmış ve Youtube’da Kafalar kanalını açmışlardır. Burada paylaştıkları videolarla pek çok kişi tarafından takip edilen ve sevilen fenomenlere dönüşmüşlerdir. Fatih Yasin 27 yaşında ve İstanbul doğumludur. Eğitimini Uluslararası Lojistik Bölümünde tamamlamıştır. 30 yaşında olan Bilal Hancı ise Trabzon doğumludur ve İstanbul Üniversite’sinde okumuştur.
 •  Süre: 90 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.880
 • BEĞEN: 78
 • BEĞENME: 50
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Haticenur 5 Nisan 2020 12:54:17

  Çok güzel bir film yapmışlar çokadar beğendim

EN SON EKLENEN HABERLER