10.0
Toplamda 1 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Kaçak Avcılar Filmi izle (2020)

-

Kaçak Avcılar

Kaçak Avcılar Filmi izle (2020)
2020 mart ayında yayınlanması beklenen ancak henüz yayınlanmayan, komedi filmi  Kaçak avcılar izle, ormanlık alana piknik yapmaya giden ailenin komedisi.

Bir Aile Komedisi: Kaçak Avcılar

Kaçak Avcılar filminin konusu ailecek güzel vakit geçirmek için ormanlık alana gelen ailenin başından geçen olaylar anlatılmaktadır. Emir ve Duru iki kardeştir. Bir karavan ile başladıkları yolculuk bütün bir ormana yayılacaktır. Oyun oynarken çocuklar bir anda ortadan kaybolur. Anne ve babası panik olur ve çocuklarını bulamazlar. Jandarmaya haber verirler. Çocuklar bulunabilecek midir?Ormanda sadece 2 tane çocuk yoktur. Bir de kaçak avcılar bulunmaktadır. Üç kişi olan avcılar gördükleri hayvanları öldürmektedir. Duru ve Emir bu durumu fark etmişlerdir. Ormanda kaybolmalarına karşın hayvanları da korumaya kararlıdırlar. Bu amaçlarını gerçekleştirebilecekler mi? Avcıların elinde silah vardır ancak çok akıllı değillerdir. Kurdukları tuzaklar ile avcıları alt edebilecekler midir?Çocuklar Nasıl Kurtulacak?Kaçak avcılar bir bir tuzaklara düşerken çocukları da fark ederler ve peşlerine düşerler. Duru ve Emir tehlikenin ortasındadır. Bir yandan da ailesi tedirgin bir şekilde beklemektedir. Onlara bir şey mi oldu? Jandarmalar da işi çok iyi bilen kişiler olmaması da daha da huzursuz etmektedir. Ailenin aklına arama kurtarma ekibi çağırmak gelmektedir.Çocuklar kurtulabilecek midir? Filmin yönetmen koltuğunda Fatih Yıldırım oturmaktadır. Çocuk oyuncular Emir Erol ve Nisa Duru Yazan; diğer oyuncular ise Altuğ Seçkiner, Meral Kaplan ile Cem Sultan Karabulut’ dur. Kaçak Avcılar’ın vizyon tarihi ise 27 Mart 2020’ dir. Macera ve bütün soruların yanıtı ise filmin perdeye yansıması ile belli olacak. Kaçak Avcılar Filmi izle (2020)
  •  Süre: 110 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 247
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
    Yorum Alanı
    EN SON EKLENEN HABERLER