8.7
Toplamda 6 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Joker Türkçe Dublaj Full izle

-

Joker

Joker Türkçe Dublaj Full izle
Joker izle, Gotham şehrinde yaşayan kendisine Joker denilmesini isteyen diğer insanlar ile çok uyumlu olmayan bir adamı konu ediyor. Joker'in tek dostu olan annesi onu Happy lakabıyla yanına çağırıp seslenmektedir. Joker küçüklüğünden bu yana babasız büyümesine rağmen annesine bakmaya ve onu kırmamaya çalışmaktadır. Joker'in içindeki pskolojik durum onu yıllar içerisinde bir psikolojik rahatsızlığa sürmüştür. Onun iyileşmesini keza daha da kötüleşmesini sağlayan sokak serserileri hem metroda hem de iş hayatında ona rahat vermemektedirler. joker izleJoker'in taktığı iki maske vardır. Gündüzleri çalışma hayatında taktığı paylaço maskesi. Diğeri ise akşamları insanlara karşı nefret ve farklılığından dolayı taktığı ve hiç çıkarmayacağı bir maskedir. Onu böyle yapan kendisi değil insanlardır demeye çalışmış kısaca şair :) Joker filmini izlemek için sitemize girdiğiniz için teşekkür ederiz. Diğer filmlerde görüşmek üzere iyi seyirler.

Joker Filmi Konusu

Joker DC Evreni sayesinde yakından tanıdığımız, özellikle Batman filmlerinde, çizgi dizilerinde ve çizgi romanlarında sıklıkla karşımıza çıkan bir karakter. Fakat bu hem tanıdığınız tüm Jokerler gibi hem de yeni ve başka bir Joker. Filmde Joker’in gerçek adı Arthur Fleck olarak geöiyor. Arthur Fleck annesiyle birlikte yaşayan, palyaçoluk yapan ama aslında komedyen olma hayali kuran biridir. Fakat bulunduğu koşullar ve içinde yaşadığı toplumun bazı problemleri psikolojik olarak ciddi problemler yaşamasına neden olur. Hayatta yapayalnız hisseden Arthur sürekli bağ kurmak ister ve aslında sevilmeyi umar. Ona göre hayata gelme amacı annesinin de dediği gibi insanları mutlu etmektir.Arthur üst üste çok fazla kötü olaya maruz kalır ve en sonunda kendini tam anlamıyla bir kaos içinde bulur. Yaşadığı zorbalıklara daha fazla dayanamaz ve maskesini kuşanır. Böylelikle Arthur zamanla kendi kişiliğinden ve kimliğinden uzaklaşıp Joker’e dönüşür. Bu süreçte toplumun da onun tarafında olması her şeyi daha da kaotik hale getirir. Gotham tam anlamıyla sınırlarını zorlar.

Filmin Oyuncuları

Yönetmenliği Todd Phillips tarfından yapılan film Ekim 2019’da vizyona girmiştir. Filmde Arthur Fleck karakteri Joaquin Rafael Phoenix tarafından canlandırılmıştır. Joaquin Rafael Phoenix 28 Ekim 1974 tarihinde Porto Riko’da dünyaya gelmiştir. Joaquin Phoenix oyunculuğun yanı sıra aynı zamanda aktivist kimliğiyle de bilinmektedir. Pek çok sosyal yardım kuruluşuna katkıda bulunmaktadır.Joker izle
  •  Süre: 122 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.795
  • BEĞEN: 8
  • BEĞENME: 1
  • 1080P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER