John Wick 3 Full HD TR Dublaj İzle filmi telif sebebi ile kaldırılmıştır
7.2
Toplamda 13 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

John Wick 3 Full HD TR Dublaj İzle

-

John Wick: Chapter 3

John Wick 3 Full HD TR Dublaj İzle
Resmi Aç
John Wick 3 izle Parabellum filmi sizler için guvenlifilmizle.com'da. John Wick 3 izle, iki sebepten dolayı firaridir. Kellesi üstüne 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve asli bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı yayınlayan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston doğrulusunda bir saatlik bir kaçış zamanı verilir. Daha sonra üyeliği iptal edilecek, bütün hizmetlerden men edilecek ve başka üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir…John Wick serisinin devamı olarak isimlendirilen 2019 yapımı John Wick 3 Parabellum ile yüksek doz aksiyon ve serüven durmaksızın sürüyor. Son filmde Continental içinde işlediği cinayetten ve kaide ihlalinden kaynaklı buradaki üyeli sona erdirilmişti. Ayrıca burada tespit edilen idare heyeti azaları John Wick'i öldürmeleri için 14 milyon dolar büyüklüğünde tek açık ihale iddia ettiler. Tabi Wick evreninde tek posta büroyu gibi yer aranıyor, hatlar birbirine bağlanıyor derken girişi iptal edildi yazısını tek evvelki John Wick 2 filminin nihayetinde görmüştük. Neredeyse dünya genelinde tespit edilen tüm suikastçiler ve katillerin telefonlarına ileti gitmişti. Bunu en çok 1 saat erteleyebileceğini ifade eden Continental sorumlusu Winston, canını kurtarması için ona vakit tanıdı. Artık John Wick’in New York şehrinden çıkabilmesi için çevreninde güvenebileceği hiç tek dostu kalmadı. Bu durumdan kurtulup kurtulamayacağını ise filmle beraber öğreneceğiz.

John Wick 3: Parabellum İzle

Efsanevi serinin devam filmi olan John Wick 3: Parabellum aslında ilk iki film boyunca süre gelen olayların ilerleyişini anlatmaktadır. John Wick eşini ve köpeğini kaybettiğinde hayatında büyük bir dönüşüm yaşar ve bir tetikçiye dönüşür. Artık sakin bir hayat istediğindeyse her şey için çok geçtir, geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir aslında.John Wick üçüncü bölüm olan Parabellum ise yine bir mücadeleyi anlatmaktadır. Suikastçı birliğinden atılan John Wick şimdi aranan biri olmuştur. Kellesi karşılığında büyük ödüller teklif edilmektedir. Dolayısıyla pek çok suikastçı şimdi John Wick’in peşine düşmüştür. Film temel olarak bu konuyu ele alır. John Wick iki sebepten dolayı firari kabul edilmektedir; bunun ilk nedeni Continental Hotel'de birini öldürmüş olmasıdır. İkinci sebep ise öldürdüğü kişinin Yüksek Masa üyesi olmasıdır. John Wick’e kaçması için otel yöneticisi tarafından bir saat verilir. Ardından tüm ilişkileri kesilecektir. John Wick’in New Yokt’tan kaçarken ise güvenebileceği tek bir şey vardır.

Filmin Oyuncuları

29 Mayıs 2019'da vizyona giren filmin yönetmenliği yine Chad Stahelski tarafından yapılmıştır. John Wick karakteri ise başarılı oyuncu Keanu Reeves tarafından canlandırılmıştır. Keanu Reeves 2 Eylül 1964 yılında Lübnan Beyrut’ta dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerine ise ilk kez Kanada’da başlamıştır. 55 yaşında olan ünlü ve başarılı oyuncu özellikle Matrix serisiyle büyük başarı yakalamış, yıllardır yıldızı parlayan bir sanatçıdır.Yorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. John Wick 3 Parabellum -John Wick: Chapter 3 Keyifli seyirler...
  •  Süre: 130dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 4.461
  • BEĞEN: 9
  • BEĞENME: 9
  • 1080P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER