10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Issız Adam Filmi Full izle (Netflix)

-

Issız Adam

Issız Adam Filmi Full izle (Netflix)
Issız Adam izle 7 Kasım 2008'de vizyona giren bir Türk filmidir. Türkiye'nin en ünlü yönetmenlerinden biri olan Çağan Irmak'ın yönettiği film ülkenin en çok beğenilen filmleri arasında yer alır. Romantik drama olarak tanımlayabileceğimiz filmin başrollerinde Melis Birkan, Cemal Hünal, Yıldız Kültür, Goncagül Sunar gibi ünlü isimler oynuyor. 105 dakikalık film, bir solukta izlenebilecek sürükleyici bir yapımdır. Aşk ve romantizmin etkileyici bir şekilde işlendiği filmde gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Issız Adam Film Özeti

Filmin başrol oyuncuları Alper ve Ada'nın tesadüfi karşılaşmaları ve sonrasında gelişen büyük aşkı konu alır. Alper 30 yaşında yemek kültürü gelişmiş bir gurme olup kendi restoranını işletmektedir. Hareketli ve çılgın bir yaşamı vardır. Ada ise tam aksine bir giyim mağazasında çocuk kıyafetleri diken mütevazi bir terzidir. Bir gün Alper eski bir plağı, Ada'da eski bir kitabı bulmak için Beyoğlu'nda eski bir kitapçıya giderler ve hayatları orada kesişir. Alper çapkın bir bey olduğundan Ada'nın güzelliğinden etkilenir ve onu takip eder. İşyerini öğrenir ve Ada'nın kitapçıda aradığı kitabı bulup ilk sayfasına telefonunu yazarak hediye eder. Alper ve Ada arasında büyük bir aşk başlar. Ancak bir süre sonra Alper hareketli ve özgür yaşamının bu aşk ile kısıtlandığını düşünmeye başlar. İlişkilerinde anlaşmazlıklar yaşanır. İki farklı insanın yaşadığı romantik aşk hikayesini drama niteliğinde bir son ile izleyebilirsiniz.
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER