5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

İncir Reçeli Full izle (1.Film)

-

İncir Reçeli

İncir Reçeli Full izle (1.Film)

İncir Reçeli 1. Filmi

incir reçeli izle, serinin 1.filmini full hd kalitesinde izlemek için tıkla. Filmin oyuncu kadrosunu belirttik en iyi yerli dramalar burada. İncir Reçeli romantik ve dram türünde Türk sinemasının hiç kuşkusuz ilk akla gelen eserlerinden biri. Birbirinden dokunaklı ve eşsiz parçalarıyla nostaljik, tatlı ve hüzünlü bir hali var. Masalları aratmayan bir şekilde başlayan ancak en nihayetinde gerçek dünyaya döndüren çarpıcı bir aşk hikayesi İncir Reçeli.Metin bir televizyon programı için skeçler yazarak hayatını kazanan biridir. Yazmak onun büyük tutkusudur ama aslında hayali skeç yazmaktan ziyade güzel bir film yazmaktır ve o filmin çekilmesidir. Fakat sektörden dolayı senaryoları yapımcılar tarafından her defasında reddedilir. Bu Metin’in hayat rutininin bir parçası haline gelmiştir. Yine böyle bir günün sonunda arkadaşlarıyla gittiği bir barda Duygu ile tanışır. Duygu’da farklı bir şeyler vardır. Zil zurna sarhoş olmuş olan kız bir şekilde Metin’in başına kalır ve ona mecburen evini açar. Ertesi sabah duygu ardında bir not bırakarak gider. Bir süre sonra aynı barda tekrar karşılaşırlar. Duygu bu sefer de Metin’de kalır ve bugünden sonra sık sık görüşmeye başlarlar. Duygu telefon kullanmayan, ardında küçük notlar bırakan, sahip olunması imkânsız gibi görünen gizemli ve son derece keyifli bir kadındır. Metin’in ona kapılması oldukça kolay olur. Ancak bilmediği gerçeklerle yüzleştiğinde dünyası şaşacaktır.

Filmin Oyuncuları

Filmde Metin’i canlandıran Halil Sezai 16 Ağustos 1979’da Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Kendisi oyuncu ve şarkıcıdır. Başarılı oyuncunun özellikle bu filmden sonra yıldızı oldukça parlamıştır. Guvenlifilmizle en dramatik filmi gururla sundu.
  •  Süre: 102 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 497
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER