7.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

İncir Reçeli 2 Full izle, Tek Parça (720p)

-

İncir Reçeli 2

İncir Reçeli 2 Full izle, Tek Parça (720p)
Şarkısı ile baya beğeni toplayan ve filmin 2. si olan İncir Reçeli 2 Full izle, Tek Parça (720p) kalite ile eklendi. Yerli Dramanın dibine vuracağınız bir film.

İncir Reçeli 2 Konusu

İncir Reçeli 1 yürek sızlatan ve insanın içine işleyen bir aşk öyküsünü anlatıyordu. Ancak bu aşk ne yazık ki acı bir sonla bitti. İncir Reçeli 2 ise aslında hayatı anlatıyor. Sevdiği kadını kaybeden bir adamın devamında yaşamını nasıl sürdürdüğünü ya da sürdüremediğini görüyoruz. Metin Duygu’nun ölümünden sonra tamamen dağılmıştır ve yıkık dökük bir hayat yaşamaktadır. Diğer tüm insanlara kapılarını kapatmış olan Metin büyük bir yalnızlık ve acı içerisindedir.İncir Reçeli ünlü olmuş, hayalleri gerçek olmuş ama artık bütün bunların bir önemi kalmamıştır. Bir barda şarkı söyleyen Metin ek iş olarak barda çalışan Gizem ile tanıştığında hayatı belki de bir kez daha değişecektir. Gizem sert mizaçlı, aslında dövmeci olan özgür ruhlu bir kadındır. İkili çok geçmeden birbirlerine karşı bir şeyler hissetmeye ve zaman geçirmeye başlarlar. Ancak bu her ikisi içinde hiç kolay olmaz. Çünkü geçmişten getirdikleri büyük yaralar, kapatamadıkları defterler vardır.

Filmin Oyuncuları

Filmde Metin’i canlandıran Halil Sezai 16 Ağustos 1979’da Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Kendisi oyuncu ve şarkıcıdır. Başarılı oyuncunun özellikle bu filmden sonra yıldızı oldukça parlamıştır.İncir Reçeli ilk filminde masalsı bir aşkı anlatmıştı. İkinci filminde ise aşkın gerçek yüzünü ve sevginin ne kadar çaba gerektiren bir şey olduğunu anlatıyor. Bir ilişkinin her zaman sanıldığı kadar kolay ve pembece ortaya çıkmadığını gösteriyor, bir kez daha size aşkın farklı rengini sunuyor. İncir reçeli 2 izle
  •  Süre: 106 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 714
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER