10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

İkimizin Yerine izle – (Film) Sinema Çekimi

-

İkimizin Yerine

İkimizin Yerine izle – (Film) Sinema Çekimi
İkimizin yerine filmi: Hem aşkı hem dostluğu hemde aile bağlarına çok iyi değinen filmin verdiği mesaj da çok ayrı. ikimizin yerine izle,  Sinema çekimi izle

İkimizin Yerine Konusu

İkimizin yerine sizleri gençliğinize, kanınızın delice aktığı günlere götürecek son derece romantik ve etkileyici bir film. Film hem aşkı hem dostluğu hem de ailevi ilişkilerin önemini ayrı ayrı işliyor. Şiirin, güzel şarkıların ve edebiyatın filmde apayrı bir rolü var.Çiçek ailesinin, özellikle de annesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış fakat içi içine sığmayan hayat ve yaşama arzusuyla dolu genç bir kızdır. Annesi kendisine her doğum gününde kendine ait olan eski bir eşyasını hediye etmekte ve hatta ne giyeceğine dahi o karar vermektedir. Çiçek uzun bir süre boyunca bu düzene karşı çıkmaz. Her zaman annesinin istediği gibi biri olmak ister çünkü onun sevgisini ancak öyle kazanabileceğini düşünür. Bir gün kasabaya yeni biri gelir. Bu yeni ve gizemli adam bir süre edebiyat derslerine girecektir. Çiçek’in hikayesi ve kendini bulma öyküsünde bu olayın oldukça büyük bir önemi olacaktır.

Filmin Oyuncuları

Filmde Çiçek karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kendisi oyunculuk ve mankenlik yapmış, özellike son yıllarda gittikçe yıldızı parlayan bir isme dönüşmüştür. 28 yaşında olan genç ve güzel oyuncu şimdilerde ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birliktedir. Nejat İşler 29 Şubat 1972’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro oyunculuğu da yapmış olan başarılı oyuncu 2013 yılında Sedef Hastalığına yakalanmış önemli bir tedavi sürecinden geçmiştir.
  •  Süre: 100 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 216
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER