10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Human Capital Filmini izle (HD)

-

Human Capital

Human Capital Filmini izle (HD)

Human Capital Filmi Konusu

Human Capital Türkçe anlamı ile İnsan Sermayesi anlamına gelmektedir. Bir ailenin zenginlik ve lüks içinde bir yaşamı vardır. Diğer ailenin ise, iflasın eşiğinde bir hayatı vardır. Bir gün trafik kazası ile birlikte bu iki ailenin yolu birbiri ile kesişir. Ekonomik bakımdan birbirlerine zıtlık gösteren bu iki ailenin yaşamı birbirlerini karmaşık bir hayat sürükleyecektir. 2014 yapımı bu film İtalyan dram filmi bölümündedir. 2015 yılı İtalya en iyi yabancı film Oscar adayı gösterilmiş ve ödül almıştır. İtalya’ da yayınlandığı yıldan itibaren aynı yıl içerisinde en fazla gişe hasılatı yapan film olmuştur.Human capital izle.

Paolo Virzi’ nin yönetmen koltuğuna oturduğu film aynı isimle yazılmış olan Stephen midon romanını oluşturmaktadır. Human Kapital’ e ismini veren bu roman oldukça yankı uyandıran bir kitaptır. Aynı ilgi filme de dönem içerisinde gösterilmiştir. Farklı hayatların birbir ile zıt iki ailenin buluşması ve kesişen bu yollar ile insanlara çok farklı bakış açısı sunmayı başarmıştır.

Oyuncu Kadrosu

Carrie rolünde Marisa Tomei’ yi görmekteyiz. 55 yaşındaki Amerikalı oyuncu bu filmde başrol oyuncusu olarak yer almakatdır. Ethan Hawke’ nin kızı olan Maya Hawke de Human Capital filminde; Shannon rolü ile ekran karşısına geçmektedir. Filmde Alex Wolf – İan rolünde; Peter sarsgard da Quinning Maiting rolünü canlandırmaktadır. Oren Moverman ve Stephan Amidon’ un da İnsan Sermayesi isimli kitaba bağlı kalarak metni senaryolaştırdıkları bilinmektedir.
  •  Süre: 95dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 209
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER