9.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hep Yek 3 izle Full HD Sesli

-

Hep Yek 3

Hep Yek 3 izle Full HD Sesli

Hep Yek 3 Konusu

Hep yek 2 nin devam filmi olan Hep Yek 3, bu sefer de Altan ve Gürkan’ ın yaşattığı maceralar yüzünden Cevat’ ın hapse düşmesine neden olurlar. Cevat özellikle Altan ve Gürkan’ a bulaştığı için pişman olsa da bir yandan da intikam alma arzusu ile birlikte yanıp tutuşmaktadır. hep yek 3 izleBu filmde ise Altan ve Gürkan Cevat’ ı hapishaneden nasıl çıkaracaklarını düşünmenin yoluna bakarlar. Bunun için Nizam Baba’ dan yardım istemek durumunda kalırlar. Nizam Baba ile anlaşma yaparlar. Ancak gene de Altan ve Gürkan bela çektikleri için bu sefer de beladan uzak duramazlar. Bela çeker özellikleri ile mafyanın öldürülecekler listesine girmeyi başarırlar. Peşlerine düşen mafyadan kaçmaya çalışırken bu sefer de İstanbul’ un en eski ve en büyük mafyası olan tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök’ ün evine giderler. Bu evde yaşanan yılbaşı partisine karışan ikili başlarını beladan belaya sokmaya devam eder.

Hep Yek 3 Oyuncular

Altan: Filmin ana kahramanı olan ikiliden bir tanesidir. Gürkan’ ın en yakın arkadaşıdır.Gürkan: Altan’ ın en iyi arkadaşıdır. Altan ve Gürkan başlarını sürekli ölümcül belalara sokan fakat bir şekilde işin içinden sıyrılmayı başaran ikilidir. Filmin ana kahramanıdır.Cevat: Türkiye’ nin önde gelen isimlerinden ünlü mafya babasının oğludur. Sürekli başı Altan ve Gürkan ile tanıştığı günden bu yana belaya girer.Bilal Özkök: Türkiye’ nin en zengin adamı ve tarihi eser kaçakçısıdır. Tıpkı Cevat gibi, Bilal de Altan ve Gürkan ile karşılaştığında başı belaya girer. hep yek 3 izle
  •  Süre: 91dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 322
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER