10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hep Yek 2 izlenme (Full HD)

-

Hep Yek 2

Hep Yek 2 izlenme (Full HD)

Hep Yek 2 Konusu

Gürkan ve Altan ikilisi, ünlü mafya babasının oğlu Cevat Bakır’ ın eline düşmüştür. İlk filmde Cevat Camilia’ yı getirmek için yola çıkan Şahin’ in ona kazık atması sonuç, Şahin’ i öldürmüştü. Ancak kendine teslim edilmesi gereken paketin kaybedilmesinin Şahin’ in olduğu kadar Gürkan ve Altan’ ın da suçu olduğunu anladı. Ancak ikinci filmde, Gürkan ve Altan’ ı öldürmeyerek onlara affetme şartı sunmuştur. Gürkan ve Altan’ ın Şahin’ in cesedini yok etmeleri gerekmektedir. İkinci film de Gürkan ve Altan’ ın Şahin’ in cesedini yok etmeye çalışma çabalarını anlatmaktadır. Bu süreçte bu ikili, işleri her zaman olduğu gibi eline yüzüne bulaştıracaktır. Belalı bir sürükleniş ile birlikte başlarını yeniden başka tehlikeli adamlarla tehlikeye sokmayı başaracaklardır.Hep yek 2 izlenmeHep Yek 2 - 13 Ocak 2017 tarihinde vizyona giren yerli komedi türünde bir film olmuştur. 1. Filmin devam niteliği alanında önce 1 in izlenmesi ve ardından ikinci filme geçilmesi önemlidir. Filmin konusu komedi ve aksiyon türündedir. Yerli film olması ve birinci filmin devam niteliğinde olması oyuncu kadrosunun Hep Yek 1 ile aynı olmasını ortaya çıkarmıştır. İlgi ile takip edildiği için 3. Sezon filmi de akabinde gelecektir.

Hep yek 2 Oyuncu Kadrosu

Cevat: Gürkan Uygun’ un başrol karakteri olarak oynadığı bir roldür. Ünlü mafya babasının oğludur.Altan: İnan Ulaş Torun’ un canlandırmış olduğu roldür. Altan başından bir türlü bela eksik olmayan ve hiçbir işi beceremeyen bir tiptir.Gürkan: Gökhan Yıkılkan’ ın hayat geçirmiş olduğu roldür. Altan’ ın en yakın arkadaşıdır. Altan ve Gürkan iyi bir ikili ancak belayı çeken, sakar tiplerdir. Her zaman başına aksilikler gelmesi ana iki karakterin de hayatta hep yek olmasına neden olmuştur.Ziya Baba: Yüksel Arıcı’ nın hayat geçirdiği roldür. Cevat’ ın yakını ve ünlü mafya babasıdır.hep yek 2 izlenme
  •  Süre: 113 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 217
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 1
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER