8.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hep Yek 1 Full HD izle

-

Hep Yek

Hep Yek 1 Full HD izle

Hep Yek 1 Konusu

Türkiye’ nin en ünlü kabadayılarından birinin oğlu olan Cevat oldukça şehvet düşkünü bir adamdır. Camillia ise, uluslararası boyutta ün salmış bir mankendir. Cevat Camillia’ ya olan tutkulu aşkının sonucu olarak, Camilia’ yı kaçırmaya karar vermiştir.Hep Yek 1 izle.

Ancak kaçırma işlemini Cevat’ ın kendisi yapmayacaktır. Onun adına Camilia’ yı Ziya Baba kaçırmayı üstlenmiştir. Camilia, Ziya Baba tarafından kaçırılır. Ancak kaçırılan ünlü manken Cavat’ a Ziya Baba tarafından götürülmez. Şahin’ e teslim edilir. Şahin bir paket içerisinde almış olduğu ünlü mankenin, bu paketin içinde olduğunu bilmeden yola çıkar. Yolda Gürkan ve Altan olan ikili ile yolu kesişir. Gürkan ve Altan oldukça belalı ve işleri rast gitmeyen ikilidir. Bu ikili yüzünden Şahin, Cevat’ a teslim etmesi gereken paketi yani Camilia’ yı kaybeder.Kaybettiği paket yüzünden önündeki 48 saat Şahin için zor zamanlar olacaktır. Yerli Türk filmi olan Hep Yek 1 filmi; Şubat 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Oldukça sevilen ve yerli komedi türünde, ünlü oyuncuların buluşturulduğu filmin devam filmleri de gelmiştir.

Hep Yek 1 Oyuncu Kadrosu

Camilla: Denise Capezza tarafından canlandırılmıştır. Cevat’ ın aşık olduğu mankendir.

Cevat: Gürkan Uygun tarafından hayat geçirilmiş bir karakterdir. Mafya babasının oğlunu canlandırmaktadır.

Altan: Gürkan’ ın en yakı arkadaşıdır.

Gürkan:.Altan’ ın en yakın arkadaşıdır ve Altan’ la çok iyi bir ikili olmuşlardır. Ancak belayı çeker yönleri yüzünden bulunduğu her ortama bela getirmeyi başarmışlardır.

Ziya Baba: Yüksel Arıcı’ nın canlandırmış olduğu karakter mafya babası rolüdür.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 485
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Rebaee 30 Nisan 2020 22:48:50
EN SON EKLENEN HABERLER