Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Zihninizi Çıkmaza Sokabilir

Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Zihninizi Çıkmaza Sokabilir

  26 Haziran 2019

  567 Okunma

“Stranger Things”, 3. sezonunda hiç olmadığı kadar heyecanlı olacak!Netflix'in en sevilen yapımlarından olan “Stranger Things” 3. sezonu ile 4 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken; diziden heyecan dolu bir final fragmanı paylaşıldı. 3. sezonunun 8 bölüm olması planlanan “Stranger Things”in bölüm isimleri ise, “Suzie, Duyuyor musun?”, “AVM Fareleri”, “Kayıp Cankurtaran Vaka...

“Stranger Things”, 3. sezonunda hiç olmadığı kadar heyecanlı olacak!

Netflix’in en sevilen yapımlarından olan “Stranger Things” 3. sezonu ile 4 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken; diziden heyecan dolu bir final fragmanı paylaşıldı.

3. sezonunun 8 seksiyon olması plan edilen “Stranger Things”in seksiyon isimleri ise, “Suzie, Duyuyor musun?”, “AVM Fareleri”, “Kayıp Cankurtaran Vakası”, “Sauna Testi”, “Kaynak”, “Doğum Günü”, “Isırık” ve “Starcourt Savaşı” olarak açıklanmıştı. Dizi 3. Sezonunda karakterlerin 1985 yazında yaşadığı korkutucu maceralara odaklanacak.

Merakla beklenilen “Stranger Things” 3. Sezonunda oyuncu kadrosunu ise  Winona Ryder, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Millie Bobby Brown, Cara Buono, Natalia Dyer, Jake Busey, Joe Keery, Charlie Heaton, Dacre Montgomery, Cary Elwes gibi isimler oluşturacak.

“Stranger Things” 3. Sezonu ile 4 Temmuz tarihinde Netflix üzerinden izleyicileriyle buluşacak. Dizinin aksiyon dolu final fragmanı ile sizi başbaşa bırakıyoruz.

Yorum Alanı