Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi – Aksiyon Dolu Anlar

Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi – Aksiyon Dolu Anlar

  6 Şubat 2020

  862 Okunma

Hızlı ve Öfkeli 9 nihayet ilk fragmanıyla karşımızda. Sadece büyük bir sürpriz barındıran bu fragmana mutlaka hazır değilsiniz. Miami’de gerçekleşen büyük etkinlik kapsamında Hızlı ve Öfkeli 9 ilk fragmanını bizlerle buluşturdu.

Hızlı ve Öfkeli 9 nihayet ilk fragmanıyla karşımızda. Sadece büyük bir sürpriz barındıran bu fragmana mutlaka hazır değilsiniz. Miami’de gerçekleşen büyük etkinlik kapsamında Hızlı ve Öfkeli 9 ilk fragmanını bizlerle buluşturdu. Filmin mevzusunun ana hatları belli olurken, fragmanın finalinde kimsenin beklemediği biri kendini gösteriyor. Han! Fast and Furious: Tokyo Drift filmimizde ölen Han! Hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza tekrar çıkan karakterin nasıl kurtulduğu, tüm bu zamanlar süresince ne yaptığı ve nasıl geri döndüğü şimdilik büyük bir sual işareti. Bu gizemin en azından bir kısmının bu filmle beraber açıklanması umut ediliyor. Filmin odağında ise gene “aile” bulunuyor. Ancak bu kez biyolojik aileye dönüyoruz.

Hızlı ve Öfkeli 9 serisinde Dom’um kardeşi Geliyor

Hızlı ve Öfkeli 9 Dom’un kardeşini getiriyor Oğlu Brian ve Letty ile birlikte yaşamında yeni bir sayfa açan Dom’u geçmişi bırakmayacak benzer biçimde görünüyor. Çünkü Dom’un öz kardeşi kıskançlık ve hırsla beslenmiş düşmanca hislerle kadraja giriyor. John Cena tarafından canlandırılan karakter 8. Filmimizde tanıştığımız Cipher ile iş birliğine gidiyor. Charlize Theron’un Cipher için oluşturduğu seçiminı da gördüğümüz fragmanda, 8. Filmimizde olanların arkasından karakter başına gelenlerin öcünı kanla almak istiyor şeklinde görünüyor. Hatırlarsanız bir önceki filmimizde Cipher, Dom’un karısını ve oğlunu kaçırmış ve onu bu şantajla kullanmaya çalışmıştı. Dominic Toretto’yu kardeşine öldürtmek isteyen Cipher planının ağlarını kuruyor. Dom’un gölgesinde kalmış benzer biçimde görünen kardeşi de elinden geleni ardına koymuyor. İkilinin arasındaki sürtüşmenin detayları da merakla umut ediliyor. Bunun haricinde filmde isteyebileceğiniz her türlü aksiyon bulunuyor. En absürt diyebileceğiniz görüntüler de buna dahil normal olarak. Sonucunda gün sonucunda bu bir Hızlı ve Öfkeli filmi. İzleyiciler olarak aksiyon, patlama, otomobil yarışları ve daha çok aksiyon istiyoruz. Film de bunu vermeye hazır olduğunu duyuru ediyor. Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. İlk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

 

 Filmin Fragmanı:

Filmi İzlemek için:

Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj Full izle

Yorum Alanı