Efsane Netflix Dizisi “The Dark” ın Yeni Fragmanı Yayımlandı

Efsane Netflix Dizisi “The Dark” ın Yeni Fragmanı Yayımlandı

  7 Haziran 2019

  275 Okunma

 İlk sezonu ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Netflix dizisi “Dark”ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı hayranlarının beğenisine sunuldu.Alman yapımı gerilim dizisi; Almanya’nın Windem isimli kasabasında iki çocuğun kaybolmasıyla başlayan gizemli olayları konu alıyor. Dizi, iki farklı zaman diliminde geçen 10 bölümlük ilk sezonu ile hem izleyici hem de eleştirmenlerden ta...

 

İlk sezonu ile gerektiğince büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Netflix dizisi “Dark”ın 2. sezonundan yeni bir fragman hayranlarının şükranlarına sunuldu.

Alman yapımı stres dizisi; Almanya’nın Windem adlı kasabasında iki çocuğun kaybolmasıyla başlayan esrarengiz hadiseleri husus alıyor. Dizi, iki değişik vakit diliminde geride bıraktığımız 10 bölümlük ilk sezonu ile hem izleyici hem de eleştirmenlerden tam not almayı başarmıştı.

“Dark” 2. sezonu ile 21 Haziran’da Netflix dijital platformu üzerinden hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. İlk sezonun sonrasında büyük bir heyecanla beklenilen endeksin oyuncu kadrosunu ise Louis Hofmann, Oliver Masucci, Karoline Eichhorn, Maja Schöne, Stephan Kampwirth, Angela Winkler, Jördis Triebel ve Lisa Kreuzer gibi isimler oluştuyor.

İlk sezonu 2017 senesinde ekranlara gelen “Dark”, Almanya’da televizyon yapımlarına verdiği en prestijli mükafat olan Grimme Preis’a aday gösterilmişti.

Baran bo Odar ve Jantje Friese’in oluşturduğu “Dark”a 2. sezonunda eklenen yeni karakterler ile 21 Haziran’da Netflix ekranlarında prömiyerini yapacak. “Dark”ın 2. sezonundan yayınlanan tanıtım fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı