Cillian Murphy Oyuncusundan David Bowie Aktörü’ ne Peaky Şapkası

Cillian Murphy Oyuncusundan David Bowie Aktörü’ ne Peaky Şapkası

  12 Haziran 2019

  635 Okunma

Peaky Blinders’ın 5. sezonu amacıyla geri sayım bütün süratiyle devam eder iken dizi ile alakalı yeni hikâyeler de gün yüzüne çıkıyor. Bu hikâyelerden birinin merkezinde 2016 senesinde hayatını kaybeden, tanınmış müziğin ikonu olan David Bowie var.İzlenme rekorları kıran endeksin sevilen başrol oyuncuları Cillian Murphy ve Steven Knight ikilisi geçen zamanlarda verdikleri bir röportajda; İngiliz şark...

Peaky Blinders’ın 5. sezonu amacıyla geri sayım bütün süratiyle devam eder iken dizi ile alakalı yeni hikâyeler de gün yüzüne çıkıyor.

Bu hikâyelerden birinin merkezinde 2016 senesinde hayatını kaybeden, tanınmış müziğin ikonu olan David Bowie var.

İzlenme rekorları kıran endeksin sevilen başrol oyuncuları Cillian Murphy ve Steven Knight ikilisi geçen zamanlarda verdikleri bir röportajda; İngiliz şarkıcı, şarkı yazarı, aktör ve üretici David Bowie’nin Peaky Blinders’ın büyük hayranı olduğunu ve müziklerinden birinin dizide kullanılmasını çok istediğini ifade ettiler. Bowie Peaky Blinders ekibine, ölümünden evvelce yayınladığı son albümü olan Blackstar’ı pazara çıkması plan edilen tarihten daha evvelce gönderiyor ve endeksin üçüncü sezon beşinci alanında “Lazarus” çalıyor. Cillian Murphy de bu davranışa karşılık bir jest olarak, ilk kullandığı Thomas Shelby şapkasını David Bowie’ye Noel hediyesi olarak yolluyor.

Yorum Alanı