8.3
Toplamda 16 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Hababam Sınıfı Yeniden Full izle

-

Hababam Sınıfı Yeniden

Hababam Sınıfı Yeniden Full izle
Öncelerde çekilmiş olan hababam sınıfı serisi yenisi ile karşımızda. Özel Çamlıca Lisesi’ndeki erkek öğrencilerin kız peşinde koşturdukları anıları tekrar canlandırılmış. Yenisi eskisi kadar tadını vermese de erkekler kızların peşinde düşmanken daha sonra dost olurlar. Hababam Sınıfı Yeniden Full izle yi izlediyseniz yorum yapmayı unutmayınız.

Hababam Sınıfı Yeniden Konusu

Hababam Sınıfı akıllarımıza kazınmış, belki de birlikte büyüdüğümüz ölümsüz eserlerden biri. Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz kitabından uyarlanmış olan filmler hepimizin malumu. Hababam Sınıfı Yeniden ise bizi tekrar sevdiklerimizle buluşturmayı hedefliyor. Mahmut Hoca, İnek Şaban, Güdük Necmi, Hafize Ana gibi adeta ailemize dönüşmüş olan karakterlerin yeni uyarlamasını ve yeni bir jenerasyonunu izleme fırsatı buluyoruz. Dolayısıyla günümüz dili, günümüz hayatı filme hâkim. Her şey Özel Çamlıca Lisesinin yeniden karma eğitime geçmesiyle başlar. Kızlar ve erkekler birbirleriyle tatlı bir rekabete girerler. Okulun gediklileri ve yeni gelen yatılı kız öğrenciler başlangıçta çatışma yaşarlar. Ancak iki grubun müttefik olması pek çok maceraya yol açacaktır.

Filmin Oyuncuları

Yusuf Çim filmde Ferit karakterini canlandırmıştır. 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünayaya gelmiş olan Yusuf Çim şarkıcı, oyuncu, sunucu ve mankendir. Altan Erkekli ise filmde Mahmut hocaya tekabül etmektedir. Altan Erkekli 18 Kasım 1955’de İstanbul’da doğmuştur. Kendis tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. 84 yaşındadır ve Ebru Erekli ile evlidir.
 •  Süre: 106dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 3.631
 • BEĞEN: 11
 • BEĞENME: 3
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Bautge37 7 Ocak 2020 16:42:45

  giray altınoka racon rolü çok yakışmış

EN SON EKLENEN HABERLER