10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Görümce izle (Fox TV) Filmi

-

Görümce

Görümce izle (Fox TV) Filmi
Yerli komedi görümce izle, fox tv ve puhu tv de yayınlanıyor. Filmi telifsiz nerden izleyebilirim diyenler için en iyi cevap. görümce full izle.

Görümce Konusu

Erkek kardeşi Ahmet’e fazlasıyla düşkün olan Yeliz, onu hem sahiplenmekte hem de herkesten kıskanmaktadır. Yeliz Ahmet’e o kadar düşkündür ki ikili bu nedenle beraber yaşamaktadır. Fakat Ahmet’in bir kıza aşık olmasıyla işler değişir. Ahmet kıza çok aşık olduğu için evlilik teklifi eder. Yeliz ise bunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşar ve hemen planlar yapmaya başlar. Ne yapıp ne edip kardeşini o kızdan kurtarmalıdır. Ancak bu şekilde düzenleri olduğu gibi devam edebilecektir. Bu nedenle tüm arkadaş ekibini toplar ve onlarla birlikte planlar yapmaya başlar. Zaten daha önce defalarca Ahmet’i kız arkadaşlarından ayırmıştır. Bu süreçte birbirinden komik olaylar ve maceralar yaşanır. Peki Yeliz bu defa da başarılı olabilecek midir?

Filmin Oyuncuları

BKM yapımı filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapmıştır. Filmde Buğra Gülsoy Ahmet’i, Eda Ece ise onun kız arkadaşını canlandırmaktadır. Gupse Özay ise meşhur görümce olarak karşımıza çıkar. Gupse Özay Çerkes kökenli bir ailede İzmir’de 30 Temmuz 1984’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk ve senaristlik yapmaktadır.
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 905
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 2
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER