5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Göktaşı Tek Part İzle

-

Göktaşı

Göktaşı Tek Part İzle
Göktaşı izle Göktaşı filminde kurak iklime sahip bir köy vardır. Bu köyde mahsuller yetişmez insanlar kuraklıktan kavrulurlar. Köyün hocası ile birlikte tüm köy halkı yağmur duasına çıkarlar. Bir süre sonra yağmur yerine başka bir şey yağmaya başlar. Göktaşı filmini izlemeniz için sitemizde hazır.

Göktaşı izle Sansürsüz

Göktaşı 2018 yapımı son derece keyifli bir komedi filmi. Filmin konusu ise içimizden ve oldukça tanıdık, samimi. Trakyalılar bir gün yağmur duasına çıkarlar. Günebakan köyünde yaşayan bu inanların gündelik hayattaki en büyük problemleri kuraklıktır. Kuraklıktan kurtulmanın çeşitli yollarını arayıp duran halk en nihayetinde Anadolu’da da çok yaygın olan yağmur duasına çıkmaya karar verirler. Halk beraberce toplanır ve hep birlikte dua edilir. Dua edilir edilmez de tüm bakışlar göğe çevrilir. Herkes umutla yağmur beklemektedir. Ancak büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Gökten yağmur yerine gök taşları düşmeye başlar. Bu kimsenin beklemediği bir şeydir.Bu olay yayılır ve köye Amerikalı, Alman ve Rus araştırmacılar akın etmeye başlar. Bu olay herkesi şok etmiştir. Köyden alınan göktaşlarına herkes büyük meblağlar öder. Köy muhtarı İsmet bu durumu kazanca çevirmek konusunda kararlıdır. Halk ise bir yandan yabancı ajanlarla bir yandan da muhtarın kurnazlıklarıyla uğraşmak zorunda kalır. Muhtarın oğlu Bahadır ise bu esnada köye gelen muhabir Ceylan’a aşık olur. Günebakan köyü her anlamda olaylarla doludur.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Caner Erzincan yapmıştır. Filmin en önemli oyuncularından biri hiç kuşkusuz Şafak Sezer olmuştur. Şafak Sezer 10 Ekim 1970 yılında Ankara Sincan’da dünyaya gelmiş oyuncu, senarist ve yönetmendir. 39 yaşında olan ünlü oyuncu Esra Sezer ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. Göktaşı izle
 •  Süre: 90 dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 931
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 1
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    kadir 30 Nisan 2020 23:29:58

  bütün filmler açılıyor gerçekten internette 1 numara olacak site tşk ediyorum

EN SON EKLENEN HABERLER