10.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Fırıncının Karısı Yerli Full HD izle

-

Fırıncının Karısı

Fırıncının Karısı Yerli Full HD izle
Fırıncının Karısı Yerli HD izle filmi Güvenli Film İzle sitemizin Komedi Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Fırıncının Karısı Yerli HD  Full izle filminin yönetmen koltuğunda murat onbul  oturmaktadır.Fırıncının Karısı Yerli HD  sansürsüz izle filminde yine tanıdık oyuncular ve kahkaha tufanı sizleri bekliyor olacak.

Fırıncının Karısı Full Sansürsüz  izle

Fırıncının Karısı Yerli HD  Full izle filminin konusuna değinecek olursak değerli takipçilerimiz şöyle gelişiyor; Fırıncı olan Mustafa ve karısı Ferdane, sıradan bir evlilik yaşarlar. Mustafa'nın aşırı kıskançlık göstermesine alışan Ferdane artık mustafa'nın bu kıskanç hayatına alışmıştır. Kocasının huyunu suyunu tam öğrenmişken birden bire olduğunun tam aksi bir adam haline gelen Mustafa karısı Ferdaneyi hayret ve  merak içinde bırakmıştır. Fırıncının Karısı izle Ferdane kardeşi Ramazan'ı da yanına alarak Mustafa'da ki bu değişimin nedenini öğrenmeye çalışacak ve onu takip edecektir. Aradıkları gerçeğe ulaşan ikili Mustafa ile birlikte büyük bir maceranın tam ortasında kalacaklardı.Acaba bulacakları bu değişimin nedeni onları ikna edecek midir ?.

Fırıncının Karısı Full HD Tek Part  izle

Fırıncının Karısı Yerli Tek Part  izle filmimizi Güvenli Film İzle ekibi olarak siz değerli takipçilerimize öneriyoruz.Fırıncının Karısı Yerli HD izle filmini Full HD ve Tek Part seçenekleri ile izleyebilirsiniz.Yorum yapmayı unutmayınız. guvenlifilmizle.com iyi seyirler diler.
  • İZLENME: 1.078
  • BEĞEN: 8
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER