6.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Film Yerli izle

Film Yerli izle
Hikâyenin kahramanı Kemal Mutlu, sinema filmleriyle yatıp kalkan bir karakterdir. Kendisinin en büyük hayali, bir gün yönetmenlik hevesine ulaşıp sinema filmi çekebilmektir. İlk başlarda kendisine amatör bir kamera alarak işe başlayacaktır. Bu kamerayla sürekli çevresini çekmeye başlayıp, pratikler yapacaktır. Nuri isimli karakter ile beraber aynı evde yaşamaktadır. Nuri’nin bir de yetimhane arkadaşlığına sahip olduğu İzzet isimli arkadaşının hapisten çıkıp gelmesiyle, aradıkları her şeye sahip olacaktırlar. Film Kemal Mutlu’nun hayaline ulaşabilmek için arkadaşlarından aldığı desteği yansıtacaktır. Nuri, naif tavırlar sergileyip insancıl olsa da İzzet onun gibi değildir. Tam anlamıyla belalı ve hırçın tavırlar sergilemektedir. Kemal ise bu tavırlarına hayran kalarak, aradığı adam olduğuna kanaat getirecektir. Beraber rutin akşamlarda dışarı çıkan karakterler, İzzet’in her ortamda olaylar çıkarmasıyla farklı tecrübeler yaşamaktadırlar. İzzet, günlerden bir gün barda eğlenmeye gelen Öznur Kula isimli ünlü oyuncuyu rehin alma eğilimine girecektir. Üstüne üstlük kadını Nuri ve Kemal’in, evine getirmesiyle işler iyice değişmeye başlayacaktır. Kemal kontrolünü artık tamamen kaybedecektir.
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.503
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 0
 • 1080P
 1. Komedi filmi “Bize Müsaade”denFragman Geldi!
    1 sene Önce   609
  Komedi filmi “Bize Müsaade”denFragman Geldi! Giray Altınok yönetmenliğindeki "Bize Müsaade"den teaser fragman yayınlandı.
  Korku Filmi “Svalta” Hayata Geçiriliyor
    1 sene Önce   348
  Korku Filmi “Svalta” Hayata Geçiriliyor Nick Frost ve Simon Pegg imzalı korku film projesi Svalta, Orion Pictures tarafından hayata geçirilecek.
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER