8.3
Toplamda 9 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Facia Üçlü Ful HD İzle

-

Facia Üçlü

Facia Üçlü Ful HD İzle
Facia Üçlü izle, Filmin yönetmen koltuğunda Ramazan Özer oturuyor. Oyuncuların nereddeyse tamamı yaptıkları komik videolarla tanınan Sefa Kındır ve diğer arkadaşlarıdır. Filmde üç kafadar olan arkadaşlar konu edilmektedir. Kafadarlar dedelerinden kalan arsaların üzerine konmak için köye girmeye karar verirler. Köyde amacını unutan Emre köyün ağasının kızına aşık olur ve yaptıklkarı arsaların üstüne konma planları tamamıyla suya düşer şu andan itibaren tek amaçları Emrenin gönül koyduğu kızla Emreyi birlikte yapabilmektir.

Facia Üçlü Film KonusuFacia Üçlü oldukça komik ve eğlenceli bir dostluk filmi olarak karşımıza çıkıyor. Film birbirinden çılgın üç arkadaşın renkli maceralarını konu ediniyor. Facia Üçlümüzün çılgın maceraları ve başlarına gelen talihsizlikler bitmek bilmiyor. Genç bir adam olan Emre’nin en büyük isteklerinden biri dedesinden kalan mirası bir önce elde etmektir. Emre talihsiz ve ilginç tesadüfler vesilesiyle tanıştığı ve en nihayetinde can dostu haline geldiği, hayatı birlikte göğüslediği iki arkadaşı ile birlikte dedesinden kalan miras için yola koyulur. Üç arkadaşın planı türlü oyunlarla mirasın üzerine konmaktır. Fakat Emre’nin muhtarın kızına beklenmedik bir şekilde aşık olması tüm planı alt üst eder. Köye geliş amacını tamamen unutan Emre’nin artık yeni bir hedefi vardır; arkadaşlarının da yardımıyla ne yapıp edip bu kızın gönlünü çalacaktır.

Ancak bu hiç de öyle kolay olmaz. Kızı kazanmaya çalışırken kendilerini türlü belalar ve maceralar içinde bulurlar. Facia üçlü sürekli başına bela açar ve tüm bunlar komik bir biçimde kendini tekrarlayıp durur.

Filmin OyuncularıFilmin başrolleri Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Ramazan Özer oturuyor. Safa Kındır ! Ağustos 1993 yılı Osmaniye doğumlu youtuber ve oyuncu. Kendisi instagram ve youtube üzerinden paylaştığı videolarla tanındı. Mami Emen de tıpkı Sefa Kındır gibi ünlü bir sosyal medya fenomeni.
 •  Süre: 105 dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 4.869
 • BEĞEN: 15
 • BEĞENME: 16
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Umutcan 4 Nisan 2020 00:55:47

  bu film izlemeye değer nitelikte en iyi film izle sitesi tskler

EN SON EKLENEN HABERLER