6.3
Toplamda 321 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle

-

Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle
Enes Batur hayal mi gerçek mi izle Polis bir baba ve hemişire bir ananenin çocuğu olan Enes Batur oldukça yanlız bir çocuktur ve en büyük hayali herkes tarafından sevilmektir 6 yaşında babasının aldığı bilgisayar Enes'in tüm dünyası olacaktır Herkes tarafından sevilmek isteyen enes bunu youtuber olarak başarabileceğini düşünür. Fakat ailesi tarafından epey eleştirilir ve üniversite sınavlarına çalışması gerektiği için youtuber olamayacağı söylenir.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? KonusuEnes Batur youtube kanalıyla uzun zamandır hayatımızın bir parçasına dönüşmüş durumda. Özellikle çocukların vazgeçilmezi haline geldiğini söylemek hiç de zor değil. Son olarak bir filmle karşımıza gelen Enes Batur şaşırtmaya ve eğlendirmeye devam ediyor. Film aslında biraz kendisini anlatıyor. Enes Batur filmde çok fazla sosyal olmayan, biraz daha içine kapanık ve çevresi tarafından dışlanmış bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor. Babası polis ve annesi de hemşiredir. Dolayısıyla iki ebeveynin de çalışıyor olması Enes’in ailesiyle çok fazla zaman geçirememesine neden olur.

6 yaşındayken babası Enes Batur’a bir bilgisayar alır ve aslında bu onun hayatında önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bilgisayar Enes’in tüm dünyası olur. Çocukluğundan beri etrafındakiler tarafından sevilmenin ve bir yere ait olmanın hayalimi kuran Enes’in artık yeni bir hayali vardır; Youtuber olacaktır. Ancak bu hayal ailesi tarafından desteklenmez, çünkü ailesi Enes’in üniversite okumasını istiyordur. Enes bu noktada zor bir karar vermek zorunda kalır, ya hayallerinin peşinden koşacak ve youtuber olacaktır ya da ailesinin de istediği gibi üniversite sınavına hazırlanacaktır.

Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Kamil Çetin yapmıştır. Filmin başrolü ise Enes Batur’dur. Enes Batur 1998 doğumlu genç biridir. Özellikle çocuklar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Günümüzde Enes’in İstanbul Arel Üniversitesi öğrencisi olduğu bilinmektedir. Burada Bilgisayar Mühendisliği okumaktadır.
 •  Süre: 110 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 5.388
 • BEĞEN: 259
 • BEĞENME: 141
 • 720P
Yorum Alanı 203 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Emir 17 Şubat 2020 21:06:00

  Muhteşem bir film

 2. avatar
    aamir khan fan - krock back 22 Şubat 2020 15:18:37

  bir youtuber re göre güzel film yapmış hll

 3. avatar
    ali 20 Nisan 2020 22:12:11

  muhteşem bir film

 4. avatar
    cikolata 21 Nisan 2020 21:06:42

  enesbaturun filimi 10 puan

 5. avatar
    emir 27 Nisan 2020 04:41:52

  cok guzel bir film

EN SON EKLENEN HABERLER