6.7
Toplamda 431 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle

-

Enes Batur Gerçek Kahraman

Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle
Enes Batur 2 Gerçek Kahraman izle, filminde internet üzerinden paylaştığı videolarla popülerlik kazanan Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminin devamı niteliğinde. İlk filmde çevresi tarafından hor görülen Enes Batur'un şöhret basamaklarını tırmanma hikayesi anlatılıyordu. Bu filmde Enes Batur, ''Adalet Savaşçıları'' adında bir organizasyona katılarak kahramanlığa giden bir yolculuğa çıkıyor. Enes Batur: gerçek Kahraman, Youtube hesabında paylaştığı keyifli ve gülünç videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi gerçek mi?" filminin devam halkası.İlk filmde içerisine kapanık, etrafı doğrulusunda dışlanan tek çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma öyküsü anlatılmıştı. Bu filmde ise Enes Batur'u Adalet Savaşçıları'na katılmış ve nihayetinde da tek kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Basın üstleniyor.Enes Batur yine muhteşem bir film çıkarmış diyeceğiniz güzel bir yapıt. İlki'nden daha da komik olan bu film izleyicilerine muhteşem sürprizler hazırlamaktadır.Umarız büyük keyif duyarak izlersiniz.

Enes Batur Gerçek Kahraman

Enes Batur çektiği youtube videoları ve filmleri sayesinde artık hemen hemen hepimizin adını bildiği biri. Birbirinden değişik “challegeleri” ve yer yer diğer youtuberlar ile olan çekişmeleriyle, Enes Batur oldukça ünlü biri ve ismi her yerde. En son çıkardığı filmlerle daha da popüler hale geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Enes Batur: Gerçek Kahraman filmi ise “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin bir devamı olarak karşımıza çıkıyor. Filmin oldukça hareketli, eğlenceli ve zengin kadrosuyla dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Enes Batur ilk filmde çok fazla sosyal olmayan, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olarak karşımıza çıkmıştı ve aslında onun hayallerinin peşinden koşma hikayesini izlemiştik. Bu filmde ise Enes Batur’u artık daha kendini bulmuş bir genç olarak görüyoruz. Filmde Enes Batur’un Adalet Savaşçıları’na katılışının ve en nihayetinde gerçek bir kahramana dönüşümünün hikayesini izliyoruz.

Filmin oyuncuları

22 yaşında olan Enes Batur Antalya’da doğmuş genç ve girişimci biri. Enes Batur özellikle çocukların sevgilisi haline gelmiş bir youtuber. Öyle ki bütün çocukların dilinde ve artık ebeveynler tarafından da tanınıyor. Filmde de Ömer’i canlandıran Ömer Başdoğan sosyal medyada özellikle “nalet bebe” tiplemesiyle tanınıyor. Ömer Başdoğan 33 yaşında ve Ankara doğumlu. Filmde Master olarak karşımıza çıkan Altan Erekli ise 65 yaşında kıymetli bir tiyatro oyuncusu. Işıl karakterine can veren Damla Aslanalp ise Almanya doğumlu ve 30 yaşında.
 •  Süre: 99dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 16.918
 • BEĞEN: 416
 • BEĞENME: 298
 • 1080P
Yorum Alanı 518 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    özcan 23 Eylül 2019 14:26:46

  film niye açılmıyor

 2. avatar
    Berat 23 Eylül 2019 20:57:09
 3. avatar
    hayrannn 4 Mart 2020 21:38:53

  lan film muhtesem hele bi son sahne!!!!

 4. avatar
    sedat 18 Mart 2020 16:41:06

  iyi film güzel site

EN SON EKLENEN HABERLER