9.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

El-Deccur

-

El-Deccur

El-Deccur
Korku Filmi Severler için Yeni Bir Soluk: El-Deccur

6 Mart 2020 tarihinden itibaren korku severlerin beğenisine sunulmak üzere yeni bir film geri sayıma başladı. Oyuncuları arasında Fatih Kınacı, Aybars Mengi ve İsmail Ülgey gibi isimlerin yer aldığı film, genç oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Gökhan Arı’nın üstlendiği Türk yapımı kurgu, 1 saat 13 dakika süresince izleyicileri kendi aksiyon dolu atmosferinin içine çekmeyi vaat ediyor.

Özetle içeriğine değinecek olursak, film arkeoloji öğrencilerinin sıra dışı deneyimlerini konu alıyor. Başlarında bulunan hocaları ile beraber kazı alanına gelen öğrenciler, ilk başta oldukça keyifli bir şekilde işe girişirler. Ancak içlerinden birinin gizemli bir objeyi gün ışığına çıkarmasının ardından işler beklenmedik bir hal alır. Akşam karanlığının da üstlerine çökmesiyle gerginlik üst seviyeye ulaşır ve herkes panik içinde bir kurtuluş yolu bulma çabasına girişir.

Bilinmeze Karşı Duyulan Heyecan

Aslında hepimizin bilmediklerine karşı bir önyargısı, içinde tanımlayamadığı tuhaf bir his vardır. Bu bilinmezliği mantığının diliyle ifade etmek ister. Çünkü ifade edemezse hayal gücü onu inanmak istemeyeceği kimi zaman ürkütücü kimi zaman yıldırıcı düşüncelerle etkisi altına alabilir. Korkularıyla yüzleşmek belki de bir insanın girişebileceği en zor ve en sıkıntılı sınavlardan birisidir.

El-Deccur, bu açıdan bakıldığında insan içindeki gizemli yanların dışa yansımasını temsil ediyor diyebiliriz. Grup halinde hareket edilse bile bireysel yaşanan korku ve heyecan, insanın tüm dünyasını derinden sarsabiliyor. Peki, kurtulmanın tek yolunun gün ışığına ulaşmak olduğu bir senaryoda kahramanlarımız nasıl bir tavır sergileyecek dersiniz? Onlarla birlikte bu deneyime ortak olmanız için sizi bu heyecana davet ediyor ve iyi seyirler diliyoruz.
  •  Süre: 96 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 574
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 6
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER