Yerli Dizi İzle ÖNE ÇIKAN FİLMLER
Aşk 101 izle
İncele
Aşk 101 izle
24 nisanda netflix de yayınlanacak olan aşk 101 izle tüm bölümleri ve sezonları love 101 full hd izle yerli dizinin tadını çıkart.Aşk (Love) 101 KonusuSon zamanlarda Netflix Türk dizi ve filmlerine yer vererek Türkiyede vazgeçilmez dizi film izleme platformu oldu. Yeni çıkacak olan Aşk (101) izle de bunların en sonuncusu. Gençlik dizisi olan Aşk 101 de esi zamanlar konu alınmakta. Dışlanmış bir genç grubun ellerinden bi öğretmen tutar ve çocukların yanında olur. Bunu oldukca fırsat bilen ve öğretmenleri kaybetmek istemeyen gençler öğretmenlerini yanlarında tutmak için bir plan yaparlar. Bu plan biraz acımasızcadır. Öğretmenleri yanlarında kalsın diye onu birisine aşık etmeye çalışırlar. Ancak bu hain plan sayesinde çocuklar aşk nedir? sevgi nedir? bu takım duygusal şeyleri öğrenmeye başlarlar. 24 Nisanda 8 bölüm ile yayına girecek olan dizi şimdiden en çok beklenen dizilerden birisi haline geldi. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.Aşk (Love) 101 Oyuncu kadrosuBirbirinden deneyimli oyuncuların yer aldığı aşk love 101 oyuncu kadrosu şu şekilde. Kubilay Aka ‘’ Kerem’’ Pınar Deniz ‘’Burcu’’ Alina Boz‘’Eda’’ Kaan Urgancıoğlu‘’Kemal’’ Mert Yazıcıoğlu‘’Sinan’’ İpek Filiz Yazıcı ‘’Işık’’ Selahattin Paşalı ‘’Necdet’’ Müfit Kayacan ‘’Osman’’Aşk 101 izle, Love 101 dizisi tüm bölümleri güvenlifilmizle farkı ile izle. Dizi hakkında bazı bilgiler https://bidizikonusu.com/love-101-konusu/ sitesinden kaynak amaçlı alınmıştır.
 • 2020
 • Türkiye
 • 49
 • IMDb 5.0
 • 663
 • 0
Sokağın Çocukları
İncele
Sokağın Çocukları
Sokağın Çocuklarıİnternet üzerinden yayın yapan platformalarda yayınlanan dizilerin izlenme oranları her geçen gün artmaktadır. Bu yapımlara bir yenisi daha eklendi. Ocak ayının başında yayınlanmaya başlayan Sokağın Çocukları adlı dizi Türkiye’nin en gerçekçi dizisi olarak izleyicilere sunuldu.Dizi seyircinin yabancı olmadığı bir yapım ile aynı ekip tarafından yapılıyor. S1F1R B1R'in yapımcıları tarafından hazırlanmış olan bu dizi Bir Zamanlar Adana dizisinin ardından bir adalet hikayesi olarak izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Dizi İnternet televizyonu BluTV’de yayınlanmaya başlandı.Sokağın Çocukları ve Bir Avuç Adalete Susamış GençSokağın en gerçekçi yansıması olarak izleyebileceğiniz Sokağın Çocukları konusu bakımından izlenme oranları bakımından tutacak bir dizi denilebilir. Sokaklarda adalete çok daha fazla ihtiyaç olduğunu düşünen gençler adaletin uygulanamadığı ve yok olduğu noktalarda kendileri adaleti sağlamaya çalışıyor. Kimsesiz bir gencin sokak yaşamı ve bu hayatın onu yok etmesine karşı dimdik duruşu dizinin temel konusunu oluşturuyor.İnsanlar hayatta kalmak için iyi yada kötü olmak zorunda değildir. Geri insanların yaşamı işte Sokağın Çocukları dizisinde ele alınmış. Sokağın görüntüsü ve gerçekçi sahneleri dizinin tutulacağı konusunda bizlere ipucu veriyor. Bu diziden önceki yapımlardan olaylara aşina olan seyirci dizinin her bölümünü sabırsızlıkla bekleyecek.Sokağın Çocukları Dizisinin KadrosuYeni yayınlanmaya başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın yer alıyor. Dizinin senaryosunu yine S1F1R B1R dizisini yazan ekip hazırlamaktadır. Dizide yer alan ekip yönetmeninden oyuncusuna kadar genç bir ekip olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ise yine önceki dizlerin takipçilerine tanıdık gelen yüzler bulunuyor. Sokağın Çocukları dizisinin oyuncuları Savaş Satış, Onur Akbay, Burak Akyüz, Mehmet Elmas, Gökhan Diğicibaşı, Melih Konuş, Vedat Karahan, Emrullah Sürmeli olarak sıralanabilir.Dizinin ekranda yer alması ile birlikte bu diziyi merak eden ve hakkında araştırma yapan sayısı da artmaktadır. Sokağın Çocukları özellikle gençler arasında çok tutulacak bir senaryoya sahip bulunuyor. Gençlerin mücadeleci olması ve hayatta kalma, kendilerini kabul ettirme gibi özellikleri üzerinde bulundurması bu dizinin beğenilecek özellikleri olarak düşünülebilir. Dizinin aksiyon dolu sahneleri de dizi anlatılırken üzerinde durulması gereken özelliklerinden biri olacaktır.
 • 2020
 • Türkiye
 • 45
 • IMDb 5,9
 • 14.115
 • 23
Ramo İzle
İncele
Ramo İzle
Ramo Dizisi İzle yerli dizisini izlemek için sitemize hoşgeldiniz. Ramo dizisini buradan sansürsüz olarak izleyebilirsinizRamo Tek Parça HD İzleSenaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.Ramo Sansürsüz İzleRamo Dizisi KonusuAdana yoksul, belalı ve bir o kadar eğlenceli olan bir mahalle olan Taşkapı mahallesinde kendi kuralları ve yasaları olan bir aile vardır. İsmi ise Pompacılar çetesidir.  Ramo ise mahallenin cesur liderdir. Ramo ve mahallesi patronları Cengiz için mazot kaçakçılığı yapar. Tüm pis işi Ramo ve ailesi yapar ama paranın çoğunu Cengiz kazanır. Cengiz Ramo ve ailesi sadece karınlarını doyuracak kadar para verir. Ramo, ailesinin gördüğü muameleyi içine sindiremez ve ne pahasına olursa olsun buna son vermeye karar verir ve isyan bayrağını çeker ve savaş başlar. Ramo’nun en büyük savaşı da Sibel’e olan aşkıdır.
 • 2020
 • 150
 • IMDb 7
 • 1.051
 • 0
Sitemizde yerli dizileri tek parça hd formatında izleyebilirsiniz. Türkiye'nin en çok dizi izleme sitesi ile bu dizi izleme heyecanını yaşayabilirsiniz