1. The 100

  The 100

  IMDb : 6.5 6 Sezon 76 Bölüm

  97 sene evvelce nükleer kıyamet, Dünya’nın bir bölümünü yok etmiş, medeniyeti çökertmiştir. Tek kurtulanlar, felaket esnasında 12 uluslararası uzay istasyonunda tespit edilen 400 kişidir. Üç kUşak uzayda doğmuş ve sasenearı 4.000i bulmuştur. 12 istasyon bundan sonra birbirine bağlıdır ve tek amaçları hayatta kalmaktır. Burada idam cezası ve nüfus denetimi gibi acımasız uygulamalarla kurulan bir sistem vardır. Grup liderleri geleceklerini güvenliğini sağlamak amacıyla bir araya gelirler ve 100 genç mahkumu yaşanabilir olup olmadığını test etmek amacıyla gizlice Dünyaya sürgün ederler. İnsanlar son asır içersinde ilk kez Dünyaya geri dönüyorlardır. 100 sürgün arasında, zeki bir kız olan baş sıhhat memuru Clarke, Başkanın oğlu Wells, gözü pek Finn, kardeşler Bellamy ve Octavia vardır. Bu gençler arasında gelir gelmez öncülük çabaları, gruplaşma ve sürtüşmeler başlar. Ancak bilmedikleri bu dünyada hayatta kalmak istiyorsalar iş birliği yapmaları gerekecektir... Dizi Kass Morganın The Hundred adlı kitap serisine dayanmaktadır
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.5   594

 1. Efsane Netflix Dizisi “The Dark” ın Yeni Fragmanı Yayımlandı
    1 sene Önce   277
  Efsane Netflix Dizisi “The Dark” ın Yeni Fragmanı Yayımlandı  İlk sezonu ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Netflix dizisi “Dark”ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı hayranlarının beğenisine sunuldu.Alman yapımı gerilim dizisi; Almanya’nın Windem isimli kasabasında iki çocuğun kaybolmasıyla başlayan gizemli olayları konu alıyor. Dizi, iki farklı zaman diliminde geçen 10 bölümlük ilk sezonu ile hem izleyici hem de eleştirmenlerden ta...
  ABD Box Office’inin Lideri Spiderman Oldu!
    1 sene Önce   737
  ABD Box Office’inin Lideri Spiderman Oldu! ABD Box Office'inin ilk 10'unda yer alan filmler açıklandı.
Background
 1. Nükleer bir savaşın uygarlığı yok etmesinden 97 sene sonra, insanlığın yalnız kurtulanlarını barındıran bir uzay gemisi, gezegeni tekrardan doldurma umuduyla Dünya'ya 100 çocuk suçlu gönderir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İkinci sezon, takım hala dağınık ve yine bir araya gelmek amacıyla umutsuz alır. 100’ün üyeleri ve Ark’dan yeni gelenler, tehlikeli ve güzel bir yeni dünyadaki yerlerini belirlerken, bir toplumu yeniden canlandırmanın getirdiği fiziksel tehlike ve ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalıyorlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dünya'ya düşen uzay istasyonu Ark'ından kurtulanlarla yine bir araya gelen Clarke Griffin ve genç suçlular grubu her seferinde ölümle karşı karşıya kaldı. Clarke, seçenek olarak kendi halkı ve Grounders ile olan ittifakları doğrulusunda alan okundu, desteklendi ve ihanet edilmesine rağmen, yaşamta kalmak amacıyla her vakit ortak bir zemin bulabildiler. Ancak zafer korkunç bir bedelle geldi. Zorluklar, üçüncü sezonda, yalnızca ne tür bir yaşam inşa edeceklerini belirlemekle kalmayıp, neticede onlara neye mal olacaklarını belirledikleri amacıyla de devam ediyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Hayatta kalma mücadelesi 100'ü parçaladı, birbirlerine karşı çevirdi ve en yakın arkadaşlarının hayatını aldı. Geçen sezon, kahramanlarımız kendilerini hem Grounder dünyasının merkez üssünde hem de Arkadia’nın ruhu mücadelesinde buldular. En iyi çabalarına rağmen, harp kaçınılmaz görünüyordu, yeni, daha da tehlikeli bir tehdit - tümüyle sessiz sedasız artan - yüzeye patladı: ALIE, A.I. dünyayı sona erdirdi, “Işık Şehri” ndeki acı ve sonsuz yaşamdan kurtuluş sundu. Bu bundan sonra harpçı hizipler arasında bir harp değildi; insanlığın kendisi amacıyla bir harptı. Şimdi, sert bir gerçek kalanların omuzlarına iniyor. Sessizce geceye mi gidecekler, yoksa en karanlık bölümleriyle yüzleşirken birbirlerine umut ve inanç bulacaklar mı?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Praimfaya gezegeni tahrip ettiğinden ve insan ırkının çoksını öldürdüğünden bu yana altı yıldan çok bir vakit geçti. Clarke, Gemideki gruptan ya da sığınakta duymayı beklerken, gökten bir hapishane gemisi düşer. Onlar dost mı yoksa düşman mı? Ve ne istiyorlar?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 100 Nisan 6, 30 Nisan 2019 tarihinde prömiyere girdi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı