1. Supernatural

  Supernatural

  IMDb : 7.3 14 Sezon 307 Bölüm

  Netflix de yayınlanan on numara diyeceğim Supernatural Türkçe Dublaj izle, Tüm bölüm ve sezonları güvenlifilmizle ile izle. 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15Supernatural dizisi The CW kanalında oynayan ve en çok izlenen dizilerden bir tanesidir. Korkuya öncelik veren dizi, 15. sezonu şu sıralar yayınlanan dizi drama ve gerilimi de yansıtmaktadır. Henüz çocuk yaşlarda olan Dean ve Sam kardeşler küçük yaşlarda ilen anneleri bir şeytan tarafından evlerinde yakılarak öldürülmüştür. Bu durumdan oldukça çok etkilenen aile fertleri özellikle baba bu şeytanı bulmak için birşeyler yapmaya karar verirler avcılık konusunda çocuklar ve babaları oldukça deneyimlidir. Sam ve Dean bu avcılık öyküsü ile oldukça zorlu sınavlar çecekler ancak birbirlerine olan tutkuları ile bu zorlukları aşacaklardır. Bakalım kahramanlarımızı bu yollarda neler bekliyor.

  Süpernatural Oyuncuları

  Dean Winchester- (Jensen Ackles )Ailesine çok aşırı düşkün olan Dean, ailesi için canını vermekte asla teretdüt bile etmez öyle ya kız kardeşini bir çok kez çok zorlu yerlerden kurtarmıştır. Tehlikeye girmekten hiç korkmayan genç oldukca da acımasızdır.Sam Winchester - (jared Padaecki )Annesi öldüğünde çok küçük olan Sam annesinin öldüğünü bile hatırlamamaktadır. Oldukça zeki olan bu genç adam ailesine bulundukları yolda kıvrak zekası ile çok fayfası olur. Oldukça ağır başlı ve merhametli olan ailenin küçüğü Sam yufka yüreğinden dolayı çoğu kez çok zor durumlarda kalır.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.3   1.447

Background
 1. Annelerini kötü bir şekilde evleri yanarken kaybeden, Sam ve Dean artık büyürler ve babaları ile yaşamaktadırlar. bu talihsiz yangın ardından uzun zamanlar geçer ve bir av esnasında da babalarını kaybederler bu durumdan hoşlanmayan çocuklar, annelerinin yokluğununa babalarınınkide eklenmesin diye babalarını bulma kararı alırlar. Ancak her şey göründüğü kadar normal değil bazı güçler siz konusudur. Sizler de bu diziyi izlemelisiniz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Onlar ghouls ve vampirleri, hayaletler ve ruhları ve hatta daha da korkutucu varlıkları geri alıyorlar. Ve bu kötülüklerin olduğu her yerde, Sam ve Dean Winchester kardeşleri, annesini öldüren şeytanın izinde avcılar ... ve Supernaturalın diğer acımasız ajanlarını bulacaksınız. Kardeşlere, Amerika’daki akıllara eğen, kemik ürpertici Sezon 2 yolculuğunda, kendi kaderlerinin gizeminin derinliklerinde daha derin bir yolculuğa katılın.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sarı gözlü şeytan kayboldu, ama korkunç bir bedelle. Onu aşağı indiren savaş, cehennemden yüzlerce şeytanı şüphesiz bir dünyaya salıverdi. Sam hayatına mal oldu. Fakat kederli bir Dean, Crossroad Demon ile bir anlaşma yaptı: Samin dirilişi için ruhu. Şimdi Deanin yaşamak için sadece bir yılı var. Kutsal olmayan, bükülmüş, korkunç olanla savaşmak için bir yıl. Same bir veda etmek için bir yıl. Samin bir yıl, kardeşini kurtarmanın bir yolunu umutsuzca araması. Winchester kardeşler, doğaüstü hallerine hayret uyandırıcı şaşkınlıklarını ... ... ve kişisel hayranlıklarını kadere çevirdiklerinde, zihin bükme macerası bekliyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Diriliş. Açıklanamayan bir işkenceye dayandıktan sonra Dean, cehennemden kaçar, cennetin cehenneme karşı cenneti savaşında sam ve dekanı toplayan bir meleğin önünde tanrının bir savaşçısı olarak görmemiş, tamamen güçlü bir yaratık tarafından kurtarılır. Belli bir düşmüş meleğin yakında cehennemdeki hapishanesinden kurtulacağı fısıldadı: Lucifer. Eğer Sam ve Dean bunu durduramazlarsa, Lucifer serbest yürürse, Kıyameti de getirir. Bu arada, Winchester kardeşler tekrar bir araya gelirler ve doğaya çarptıkları her yerde doğaüstü savaşlarla yola çıktılar. Şeytanlar, ruhlar, Drakula ve hatta sarhoş, ağır silahlı yedi metre boyunda bir oyuncak ayıyla karşılaşıyorlar. Bu arada, nihai savaş onları korkularına çeker. Cennet ile Cehennem arasında, Tanrı ile Şeytan arasında yakalanan Winchester kardeşler, insanlığın geleceği için savaşmalıdır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İki kardeş ve bir düşmüş melek - Şeytan ve ordusunun tüm gücüne karşı! Kıyamet büyüdükçe, Dünyayı insan kanıyla ıslatılmış bir savaş alanına dönüştürmekle tehdit eden Sam, Dean ve Castiel korkutucu ihtimallere karşı mücadele ediyor. Kıyametin Dört Atlısı da dahil olmak üzere yeni düşmanlar ortaya çıkıyor. Cehennemin korkunç gazabı tarafından tüketilen eski arkadaşlar kaçar. Her şeyden önce, Winchters, her bir kardeşin gelecek yıkımda oynayacağı özel ve korkunç bir rolü olduğunu söyleyen şeytanlar ve melekler tarafından hedefleniyor. Beşinci Sezon, Sam ve Deani en korkunç yolculuklarında takip eder, onları Şeytanı yenebilecek kadar güçlü bir müttefike götürebilir: Tanrı.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Ödül: Kıyamet sona eriyor. Fiyat: Samin hayatı. 5. Sezonun korkunç finali, Samin cehenneme inmesiyle Deani yalnız bıraktı. Artık farklı bir adam olan Dean, avlanmayı bırakıp Lisa ve oğlu Ben ile bir aile kurmaya kendini adamaya söz veriyor. Sonra, esrarengiz bir şekilde, Sam, Deani eski yaşama geri döndürerek yeniden ortaya çıkıyor. Ama Sam de farklı bir adam. Ruhu olmadan döndü. Winchters, bu en büyük mücadeleyi henüz güçlü bağlarıyla nasıl karşı karşıya bırakırlar? 22-Bölüm Sezon 6ın derin ve heyecanlı sorunlu yürekleri ve ruhlarıdır. Kardeşler yeniden bir araya gelmeye çalışırken, ölümcül doğaüstü güçlerle de savaşmalıdırlar. Şeytanlar. Melekler. Vampirler. Şekil değiştirici. Ve Herkesin Annesi olarak adlandırılan korkunç bir düşman.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Sezon 7de Sam ve Dean şeytanlarla savaşırlar. Same cehennem vizyonuyla işkence eden Lucifer gibi gerçek şeytanlar. Özel iblisler, kardeşler gibi, Bobby uzaylı kuvvetleri tarafından kesildiğinde travmatik bir kişisel kayıpla karşı karşıya kalır. Sam ve Dean, Amerikaın arka yollarını gezerken, masumlara zarar veren canavarları avlarken, yeni ve daha korkunç bir düşman onları avlar: Araf an kurtarılan ve kardeşlerin silah ve kurnazlıklara karşı bağışıklığı olan Leviathans. Bobby gitmişken, Sam ve Deanin güvenebileceği her şey birbirine bağlıdır. Ama bu yeterli olacak mı?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bir yıl sonra, Sam ve Dean Sekizinci Sezon galasında tekrar bir araya geldiler. Araf’tan Benny adında bir vampir yardımı ile kaçtıktan sonra Dean, doğrudan Sam’e yöneldi, ancak birleşme tam olarak hayal ettiği gibi değildi. Her ne kadar Sam erkek kardeşine katılmak için her şeyi bıraksa da, eğlenmeye alıştığı hayatı bırakmak hayal ettiğinden daha zorlaştı. Bu arada, Bennyin yardımı Deanin pazarlık ettiğinden daha fazlasıydı. Kardeşler beklenmedik birleşimleriyle mücadele ederken, eski puanları almak için onları derinden kişisel bir göreve götürecek şok edici bir keşifte bulunurlar. Keşke hemfikir olsalardı - bu bir “aile şirketi” mi, değil mi?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Leviathanı mağlup ettikten sonra, Sam ve Dean geçen sezon Cehennem Kapılarıı mühürlemek için epik bir arayışa başladılar. Bir dizi denemeyle karşı karşıya kalan Winchesters, yakında kendilerini Cehennem Kralı ile savaşçı meleklerin lejyonları arasındaki asırlık bir güç mücadelesinin ortasında buldu. Fakat cennetten atılan ve dünyayı dolaşan melekler ile işler daha önceden kestirilemez hale geldi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 10. Sezon Sam'in iz bırakmadan kaybeden kardeşi için çılgınca arayışı ile başlar. Yol dekanı kurtarmaya giden yol, Sam'i karanlık yollardan aşağı indirir, bunun sonucu olarak da çocukları çekirdeğine sallar. Bu arada, Castiel, Metatron'un kampanyasının ardından parçaları almak zorunda. Merhameti başarısız ve haydut melekleri hala serbest bırakırken, Cas, tüm yeni tehditler bir kez daha tüm kahramanlarımızı kendi sınırlarına zorladığında ortaya çıkan, kendi ölüm hızını gösteren saatiyle karşılaşacak.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Karanlığın serbest bırakılmasının ardından, bu sezon Winchesters ve müttefikleri, şimdiye kadar karşılaştıkları en güçlü doğaüstü varlık ile savaşırken bulduklarını takip eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Şovun onbirinci sezonunda, Winchters kendilerini kıyametçi bir güçle savaşırken bulmuş: Karanlık. Şimdi, müttefiklerinin yardımlarını toplamak - hem insan hem de doğaüstü - Sam ve Dean, gördükleri en yıkıcı düşmanla ayak başa çıkmak üzereler. Asıl soru, kazanacaklar mı? Ve hangi fiyata?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 12. Sezon sonrasında Jack in dünyaya gelmesi büyük merak uyandırdı. Sezonun genelinde de tabiki bu konu üzerinde duruldu. Jack in güçleri, karakteri, iyi mi kötü mü tarafta olacağı sezon içerisinde sizleri bekliyor. Dizi genel olarak Scoobynatural gibi bölümlerle keyif katsa da 12. sezondan iyi ancak ortalama bir sezon geçiriyor. Sezon sonunda da klasik olarak alıştığımız bombayı patlatma mevzusu yine var.Sizi çok tutmayalım izlemeye devam edin
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Supernaturalın 14. Sezonu, 11 Ekim 2018de başladı.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı