1. Stranger Things

  Stranger Things

  IMDb : 8.3 3 Sezon 25 Bölüm

  Dizi 1980li senelerde New York eyaletine bağlı bir liman kasabası olan Montaukta geçmektedir. Genç bir çocuk esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Ailesi, arkadaşları ve ulusal polisler çocuğun ortadan kaybolması ile alakalı kapsamlı bir tahkîkat başlatarak gerçeği açığa çıkartmaya çalışırlar. Olayın tahkîkatsı derinleştikçe saklı hükümet deneylerinin yapıldığı inanılmaz bir gizemin amacıylae çekilirler. Annesi (Winona Ryder) çocuğunu almak amacıyla korkunç doğaüstü güçlerle yüzleşmek zorundadır. Aktör David Harbour kasabanın şerifi olarak dizide rol almaktadır.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.3   725

 1. Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Zihninizi Çıkmaza Sokabilir
    1 sene Önce   566
  Stranger Things 3. Sezon Fragmanı Zihninizi Çıkmaza Sokabilir “Stranger Things”, 3. sezonunda hiç olmadığı kadar heyecanlı olacak!Netflix'in en sevilen yapımlarından olan “Stranger Things” 3. sezonu ile 4 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşmaya hazırlanırken; diziden heyecan dolu bir final fragmanı paylaşıldı. 3. sezonunun 8 bölüm olması planlanan “Stranger Things”in bölüm isimleri ise, “Suzie, Duyuyor musun?”, “AVM Fareleri”, “Kayıp Cankurtaran Vaka...
Background
 1. Hawkins, Indianada garip şeyler var, burada genç bir çocuğun aniden ortadan kaybolması, diğer dünya güçleri olan genç bir kızla ortaya çıkıyor.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Willin garip kayboluşundan bu yana neredeyse bir yıl geçti. Fakat Hawkins’te hayat normale döndü. Yakınında bile değil.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bir yaz her şeyi değiştirebilir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı