1. Dark

  Dark

  IMDb : 8.0 2 Sezon 10 Bölüm

  Dünyanın gözü iki ufak çocuğun kaybolduğu, bir Alman kasabası olan Winden’dadır… Çocukların kaybolması, dört aile arasındaki komplike ilişkileri ve yaşanan çifte ömürleri meydana çıkarır. Her biri bir saatlik, on bölümden meydana gelen dizide, izleyici esrarengiz bir şekilde aynı kasabada 1986 senesinde yaşanan olaylara sürükleniyor.Dizinin yeni sezonu 21 Haziran 2019’da vizyonda olacak.Dizinin ikinci bölümü 8 bölümden oluşacak. Yönetmen koltuğunda Who Am I filmiyle tanınmış Baran bo Odar’ın oturacağı yapımda senaryo da Odar ile Jantje Freise’nin ellerinden çıkacak. Oyuncu kadrosunda ise Louis hoffman, Anna König, Roland Wolf, Louid hoffman ve Jördis Triebel bulunuyor.Dark’ın yeni sezonunda vakit döngüsünde değişik senelere gideceğiz. 1921 ve 2052 yıllarına yolculuk edeceğimiz öykü şuandan serinin hayranlarını heyecanlandırmış durumda.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.0   1.040

 1. Efsane Netflix Dizisi “The Dark” ın Yeni Fragmanı Yayımlandı
    1 sene Önce   241
  Efsane Netflix Dizisi “The Dark” ın Yeni Fragmanı Yayımlandı  İlk sezonu ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Netflix dizisi “Dark”ın 2. sezonundan yeni bir tanıtım fragmanı hayranlarının beğenisine sunuldu.Alman yapımı gerilim dizisi; Almanya’nın Windem isimli kasabasında iki çocuğun kaybolmasıyla başlayan gizemli olayları konu alıyor. Dizi, iki farklı zaman diliminde geçen 10 bölümlük ilk sezonu ile hem izleyici hem de eleştirmenlerden ta...
  Korku Filmi “Svalta” Hayata Geçiriliyor
    1 sene Önce   370
  Korku Filmi “Svalta” Hayata Geçiriliyor Nick Frost ve Simon Pegg imzalı korku film projesi Svalta, Orion Pictures tarafından hayata geçirilecek.
Background
 1. Dark dizisinin 1. sezonu aralık 1, 2017 tarihinde gösterime girdi.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Dark dizisinin 2. sezonu haziran 21, 2019 tarihinde gösterime girecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı