1. Breaking Bad

  Breaking Bad

  IMDb : 8.4 5 Sezon 62 Bölüm

  İki senelik ömrünüz kaldığını öğrenseniz, ne yapardınız? Sizi bilemeyiz, ama bütün yaşamını kurallara göre yaşam devam ettiren kimya öğretmeni Walter White çok değişik bir yol seçiyor: Hayatının denklemini değiştiriyor. Bütün günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşüyor... Kimya bilgilerini değişik bir namacıyla amacıyla, uyuşturucu üretip satmak amacıyla kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır..
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.4   530

Background
 1. Lise kimya öğretmeni Walter White'ın yaşamı aniden korkunç bir tıbbi teşhisle dönüşüyor. Sokak meraklısı eski öğrenci Jesse Pinkman, Walter'a yeni bir ticaret "öğretti".
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. İkinci sezonda, Walt, kendisi ve Jesse'nin yeni ve ciddi neticelerle karşı karşıya kalması nedeniyle seçtiği zincirleme tepkiyle kafaya çıkmak zorunda. Walt etrafındaki tehlike ve kuşku arttığında, yeni çaresizlik seviyelerine itilir. Bahisler ne kadar yükselecek? Walt ailesinin güvenliğini sağlamak amacıyla ne kadar ileri gitmek istiyor? Büyük planı kontrolden çıkacak mı?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Üçüncü sezonda, Walt düello kimlikleriyle savaşmaya devam ediyor: ailesi amacıyla sağlamaya çalışan umutsuz bir koca ve baba ile Albuquerque uyuşturucu ticaretinde yeni atanan kilit bir oyuncu. Etrafındaki tehlike arttıkça, Walt şimdi dağınıklığın eşiğine, acımasız ve sınırsız bir uyuşturucu kartelinin sınırlarını aşmış bir ailenin komplike dünyalarında yerleşiktir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bu sezon, Walt ve Jesse hem şahsi hem de profesyonel olarak önceki eylemlerinin serpinti ile kafaya çıkmak zorundadır. Walt, her iki tarafın da hevesli ya da geri çekilmeksizin işvereni Gus ile gerçek bir soğukluğa maruz kalmasıyla gerginlik artıyor. Walt ayrıca, Walt ile olan temasını hala uzlaştırırken, Walt’un parasını düzgün bir şekilde aklama ve kız kardeşi Marie ile kötü bir Hank’in finansal olarak istikrarlı olmasını sağlama konusu ile ilgili kararlı olan Skyler’le yeni bir temasa uyum sağlamalıdır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Beşinci sezonda, Walt düşmanı olmadan bir dünyada hayata talihi ile karşı karşıya. Suçlu bir yaşamın baskısı artmaya başladığında, Skyler Walt’ın korkunç sırlarını muhafaza etmek amacıyla mücadele eder. Bir vakitler muhalif ve eski Fring teğmen Mike'ın direnciyle karşı karşıya olan Walt, DEA ajanı kardeşi olan Hank, dünyayı düzensiz bir yoldan çıkarabilecek çoğu ipucu bulsa bile, dünyasını parçalanmasından korumaya çalışıyor.Bütün kötü şeyler sona ermeli.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı