9.6
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dijital Esaret Filmi

-

Dijital Esaret

Dijital Esaret Filmi
Ekran Bağımlısına Dijital Esaret

İnsanların yeni bağımlıklarını konu edinen izleyenlerine hayran uyandıracak bir Türk filmi sinemalara geliyor, komedi ve aksiyon sevenleri büyüleyecek nitelikte bir konuya sahip olan Dijital Esaret filmi soluksuz izlenecek bir hikaye ile karşımıza çıkıyor. Ayrılsak da Beraberiz, Çocuklar Duymasın gibi Türkiye'nin en önemli dizilerinin senaryolarını yazan Birol Güven ve yönetmeni Emre Kavuk'un yaptığı film 2019 yılında vizyona girmiştir.

Digital Esaret Oyuncuları

Doksanlar dizisine ve Güzel Günler Göreceğiz, Ver Elini Aşk, Çetin Ceviz gibi sinema filmlerine imza atmış, hatta Güzel Günler Göreceğiz filmi ile 48. Antalya Altın Portakal Film festivalinde en iyi senaryo ödülü almış olan yönetmen Emre Kavuk son filmi ile sinemalara tekrar adını yazdırma yoluna girmiştir. Filmin oyuncuları Rasim Öztekin, Özgün Çoban, Kaan Sevi, Simay Barlas, Özlem Mahmutoğlu, Yeşim Alıç, Doğa Konakoğlu, Ufuk Meriç, Ümit Ünker, Eray Ertüren, Merve Sevin, Zümra Atalay, Birce Kirkova, Berrak Kutucuoğlu, Baran Taylan Yolalan, Burçin Serdar, Ozan Bozbora oynamıştır.

Dijital Esaret Konusu (özeti)

Dijital Esaret, 21 yy da en çok konuşulan konularından dijital dünyayı, o dünyanın esiri olmuş Sosyal medya fenomenleri, hackerlar, internet bağımlıları ve sanal kumarbazların internette işledikleri suçlar sebebiyle cezaevine girmişlerdir. Cezaevi bildiğimiz demir parmaklılar değil cennet gibi bir adada kampa gelmişlerdir. Dijital suçlar cezaevine giren bağımlılara en büyük ceza internet ve dijital tüm her şeyin yasaklanmasıdır.

Dijital Esaret Fragman ve Yorumları

Bu kamptan kurtulmaları için cezaevinde survivor'u aratmayacak bir yarışma düzenlenmiştir ve yarışmalarda başarılı olan üç kişi bu esaretten kurtulacaktır. Burada en önemli şey dijital dünyadan kurtulup hayatta daha önemli şeylerin olduğunu ve bu hayatta farklı şeylerden zevk alınabileceğimizi anlatmaktadır.
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 657
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 6
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER