6.2
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Deliha 2 Full izle (Show TV)

-

Deliha 2

Deliha 2 Full izle (Show TV)
Gupse Özay son zamanlarda gerçek anlamda Türkiye sinemasına çok şey katıyor. Deliha 2 full izle show tv de yayınlandı. en iyi komedi filmleri burada.

Deliha 2 Konusu

Deliha ilk filmiyle bizi hem güldürmüş hem de aşka dair düşündürmüştü. Oldukça keyifli bu hikayenin devamı ilkini aratmayacak kadar güzel. Deliha 2 bu kez hayata dair bambaşka konuları ele alıyor. Deliha aşk hayatında umduğunu bulamamıştır. Yaşadığı hayal kırıklığı yön değiştirmesine neden olur. Aşkta bulamadığı ve elde edemediği başarıyı kariyer hayatında aramaya başlar. Renkli kişiliğiyle içinde bulunduğu her olayı ve durumu komik hale getiren Deliha kariyer yapmaya çalışırken de pek çok macera yaşar.Aşkı tamamen bir kenara koyar ve kariyerine döner. Hayali aşçı olmaktır. Deliha’nın deli dolu ve neşeli kişiliği başına sık sık dert açar. Gittiği pek çok iş görüşmesinden olumsuz bir sonuç alır. Her şey negatif görünmektedir. Ancak bir gün işler değişir. Deliha’nın şansı döner ve en sonunda son derece şık, lüks bir restoranda işe başlar. Artık iş dünyasına giriş yapmış, hayallerine yaklaşmıştır. Büyük umut ve hayallerle işe başlar. Burada pek çok şey yaşayacaktır.

Zeliha’ babasının öldüğü yaşa gelmiştir. Bunun için bir plan yapması lazımdır ve babasının ona son fotoğrafının ulaştığı yerdeki fotoğrafta olan yere gitmesi gerekmektedir. Paris’ e gitmek için para biriktirmesi gerekir. Bunun için ise bir işe girmesi gereklidir. İş arayışları onu ilkokul arkadaşının çalıştığı bir restorana götürür. Burada işe başlar. Deli dolu halleri ile birlikte ve sosyal çevresiyle birlikte her türlü güçlüğün üstesinden gelir. Kendi bilet parasını çıkarır. Bunun yanında arkadaşı Fatma ablasını da restoranda evlenmesi için çalışmaları başlatır. Ancak Fatma’ nın düğününe katılamaz. Çünkü o tarih ve saatte babasının hayali ile Paris’ teki o parka ait bankta buluşması gereklidir. Hiç göremediği babasının hayali ile o bankta düğüne canlı bağlantı yapar. Deliha 2 izle

Deliha 2 Oyuncu Kadrosu

Filmin senaristliği ve yönetmenliğini yapan Gupse Özay aynı zamanda baş karakteri de başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Filmde Deliha olarak karşımıza çıkan Gupse Özay 30 Temmuz 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan başarılı ve güzel oyuncu aynı zamanda senaristlikte yapmaktadır. Özellikle komedi film ve dizilerinde karşımıza çıkan Gupse Özay, kendisi gibi oyuncu olan Barış Arduç ile birliktedir.
 • Gupse Özay: Zeliha karakterinde başrol oyuncusudur Deli dolu halleri nedeni ile herkes ona Deliha demektedir.
 • Eda Ece: Delliha’ nın ilkokul arkadaşı Eda’ yı canlandırmaktadır.
 • Derya Alabora: Deliha’ nın annesi rolündedir. Serinin iki filminde de vardır.
 • Esin Eden: Deliha’ nın ananesini canlandırmaktadır.
 • Hülya Duyar: Deliha 1 ve Deliha 2 fimlerinde Zeliha’ nın Fatma ablasını canlandırmaktadır.
 • Aksel Bonfil: Deliha’ nın şefini canlandırmaktadır. Şirketin sahibidir. Aynı zamanda Deliha’ nın ilkokul arkadaşı Eda’ ya da aşıktır. Deliha bu ikilinin arasını yapmaya çalışır.
 • Mert Öner: filmde saçı olmayan şefi oynamaktadır. Deliha’ nın sürekli bu şefe kel şakaları yapması ekibi oldukça fazla güldürmektedir. Deliha 2 izle
 •  Süre: 105 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.090
 • BEĞEN: 5
 • BEĞENME: 9
 • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER