10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dedemin Fişi Full izle (Dailymotion)

-

Dedemin Fişi

Dedemin Fişi Full izle (Dailymotion)
Güldür Güldür oyuncularından süper bir yerli film, Dedemin fişi full izle nereden izleyebilirim, diyenler için dailymotion üzerinden izle.

Dedemin Fişi Konusu

Güldür Güldür ekibinden çıkma son derece komik bir yapım. Filmde beyin ölümü gerçekleşmiş bir dede görüyoruz. Çirçi ailesi dedenin evlatları aracılığıyla fişin çekilip çekilmeyeceği konusunda karar verebilmek için Malatya’ya dedenin yanına geliyorlar. Film aslında dede ve onun torunu Bora arasındaki kalp bağını da anlatıyor. Film aile bağları çoktan kopmuş olan birbirinden uzaklaşmış insanları bir araya getiriyor.Dedemin Fişi her anlamda harika ve sımsıcak bir ekip işi. Aile ilişkilerini tekrar sorgulamanızı sağlayacak başarılı bir film. Bunun yanı sıra oldukça komik ve eğlenceli hali filmi keyifli hale getirmiş.

Filmin Oyuncuları

Film neredeyse Güldür Güldür ekibinin tamamını kapsıyor. Dolayısıyla oldukça geniş bir karakter ve oyuncu yelpazesine sahip. Filmin senaris kısmında Yılmaz Erdoğan’ı da görüyoruz. Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal bu yapımda önemli rol üstlenmiş. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Ali Sunal 22 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan oyuncu, 2011-2012 yılları arasında Gökçe Bahadır ile evli kalmıştır. 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile evlenmiştir ve bir çocuğu vardır.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.348
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 5
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER