10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dark Waters izle ( Karanlık Sular) Türkçe Versiyon

-

Dark Waters

Dark Waters izle ( Karanlık Sular) Türkçe Versiyon
Karanlık Sular (Dark Waters)

Başarılı bir avukat olan Robert Bilott, toplum sağlığını tehlikeye atan bir firmanın da içinde bulunduğu davaya bakar. Ünlü firma, kimyasal atıklarını, çevreye zarar verecek düzeyde etrafa bırakmaktadır. Robert, davayı ne şekilde olursa olsun kazanmak için tüm varlığını hiçe sayacaktır. Çünkü bu olaylar sırasında yaşanan ölümler, toplumda dikkat çekmeye başlamıştır.

Karanlık Sular, yönetmen Todd Haynes imzalı 2019 yapımı bir Amerikan filmidir. Gerçek bir olaydan esinlenerek yapılan film, küresel dünya düzeninde, büyük ve köklü şirketlerin, hırsları uğruna yapabileceklerinin sınırı olmadığının altını çiziyor. Bill Camp, Anne Hathaway ve Bill Pullman gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan film, 89 dakika sürüyor.

Küçük Kasabadaki Gizli Sırlar; Dark Waters

Küçük bir kasabada, sebebi bilinmeyen çok sayıda ölümler baş gösterir. Avukat Bilott, davayla ilgilenirken sonuçlar tek bir şirket üzerinde yoğunlaşır. Dünyaca ünlü firma, ölümlerin tek sebebidir. Olayı derinlemesine araştıran avukat, gizli bilgilere de ulaşmayı başarır. Olayın seyrinde rahatsız olan ilaç firmasının avukatı, başarılı avukatı tehdit ederek sindirmek ister. Ailesi ve yakınlarıyla sınanan başarılı avukat, sebepsiz ölümlerin arkasında bulunan gizemi çözebilecek midir?

Olayın gerçeklerle bağlantılı olmadı filmin izlenmesine olumlu bir etki yaratmaktadır. Gizemli olaylar zincirinin çözümünde, avukatın ne derece başarılı olacağını merakla bekleyen sinema severler, merakla filmin sonucuna odaklanacaklardır. Önceki filminde, seyircilerini hayal kırıklığına uğratan yönetmen, Dark Waters’ta aradığı başarıyı bulmayı umut etmektedir. Dram ve gerilimin iç içe olduğu film, ülkemizde 6 Aralık’ta seyircilerle buluştu.
  •  Süre: 82 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 354
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 2
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER