10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Damat Koğuşu izle (720p)

-

Damat Koğuşu

Damat Koğuşu izle (720p)
Damat koğuşu filmi, tecavüzcülerin olduğu yere verilen filmin ismi damat koğuşu izle, filmi 720p kalitede izleyerek film hakkında bilgi sahibi ol.

Damat Koğuşu Konusu

Damat Koğuşu sinemalarda pek fazla değinilmemiş bir konu üzerinde duruyor. Çarpıcı ve oldukça zorlayıcı konusunun yanı sıra işleniş biçimi de kesinlikle psikolojinizi derinden etkileyecek türden bir film. Şunu baştan söyleyelim, eğer hassas bir psikolojiniz varsa belki de bu filmi izlememelisiniz. Ancak dayanıklı olduğunuzu ve biraz zorlanmayı sevdiğinizi düşünüyorsanız bu film tam size göre.Damat Koğuşu içerisi tecavüz suçlularıyla dolu olan koğuşlara verilen bir isimdir. Tecavüz toplumdaki diğer suçlardan çok daha farklı görüldüğü için mahkumlar arasındaki hiyerarşinin en altında tecavüz suçluları bulunmaktadır. Türkiye’de yaşanmış olan, gerçek insan öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan bu film damat koğuşlarının bir resmini çizmektedir. Bir genç tecavüz suçlamasıyla bu koğuşa getirilir. Film hapishanenin kendi koşullarını resmetmenin yanı sıra, gardiyanlar ve ceza evinin müdürü arasındaki gerilimi de başarılı bir biçimde işliyor. Mahkumların birbirleriyle ve yönetimle olan ilişkileri derinlemesine ele alınıyor. Film size masumiyeti ve suçu tekrar sorgulatıyor. İçerideki şiddet ve gerilim dolu ortam ise tüm gerçekliğiyle sizi çarpıyor. Mahkumlar arasındaki güç mücadelesi ve ilişkiler insan psikolojisini derinden etkiliyor.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunda İlker Savaşkurt oturuyor. Filmde önemli rollerden birini oynayan Barış Atay Mengüllüoğlu 2 Eylül 1981 tarihinde Wilhelmshaven Almanya’da dünyaya gelmiş. Kendisi ve ailesi aslen Arap kökenlidir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra siyasetçi yanı da vardır. 2018 genel seçimlerinde milletvekili adayı olmuştur ve Hatay’ın milletvekili seçilmiştir.
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 221
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER