5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dağ 1 izle

-

Dağ

Dağ 1 izle

Dağ 1 Konusu

Dağ izle, birbirinden farklı insanların askeriyede birbirleri için neler yaptığını çok iyi şekilde yansıtan dağ 1 filmini tek parça izle. Macera ve dramı bir arada görebileceğiniz son derece epik ve etkileyici bir film Dağ. Özellikle vatana hizmet konusunda yurttaşlık duygusunu pekiştirebilecek güçlü bir yapım. Aslında öz itibariyle bir askerlik ve vatan sevdasının hikayesi Dağ. İstanbullu Oğuz, okumuş genç bir çocuktur. Bedelli askerlik yapabilecek maddi güce sahiptir. Fakat çevresindekilerin ısrarlarına rağmen bedelli askerlik yapmaya bir türlü ikna olmaz ve askere gitmeyi tercih eder. Oğuz prensipleri olan biridir. Askerliğinin sonlarına doğru kendini oldukça zorlu ve cesaret gerektiren bir görevin içinde bulur.Oğuz’la sürekli tartışmalar yaşayan, bambaşka çevrelerden gelen Keçiören delikanlısı Bekir ise er olarak uzun dönem askerlik yapmaktadır. Bekir askerliğe ve vatana karşı son derece tutkulu, komutanları tarafından “arıza” olarak tanımlanan biridir. Bekir’in askerliği hiç eksik kalmadığı kavgaları ve asilikleri yüzünden iki sene uzamıştır fakat bu Bekir için çok da problem değildir. Bekir ve Oğuz en nihayetinde omuz omuza çarpışmalarının gerektiği bir görevde bir araya gelirler. Bu her ikisi için zorlu bir sınav ve dönüm noktası olacaktır.

Filmin Oyuncuları

Kasım 1987 tarihinde Karşıyaka, İzmir’de dünyaya gelmiş olan Çağlar Ertuğrul filmde Oğuz karakterini canlandırmaktadır. Genç oyuncu 32 yaşındadır ve makine mühendisliği okumuştur. Fakat oyunculuğu seçerek çeşitli dizi, film ve tiyatrolarda rol almıştır. Ufuk Bayraktar ise filmde Keçiören kabadayısı Bekir olarak karşımıza çıkmıştır. 38 yaşında olan oyuncu, 12 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve Merve Bayraktar ile evlidir. En iyi yerli filmleri güvenlifilmizle.net ile bulabilirsiniz.
 •  Süre: 102 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 277
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 0
 • 720P
 1. Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi – Aksiyon Dolu Anlar
    10 ay Önce   910
  Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi – Aksiyon Dolu Anlar Hızlı ve Öfkeli 9 nihayet ilk fragmanıyla karşımızda. Sadece büyük bir sürpriz barındıran bu fragmana mutlaka hazır değilsiniz. Miami’de gerçekleşen büyük etkinlik kapsamında Hızlı ve Öfkeli 9 ilk fragmanını bizlerle buluşturdu.
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER