9.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Dabbe 5 (Zehr-i Cin) Full HD izle

-

Dabbe 5: Zehr-i Cin

Dabbe 5 (Zehr-i Cin) Full HD izle
Dabbe 5 izle ile en iyi yerli korku filmleri izle. Zehri cin bu kez bizi daha derinden korkutucak. Dabbe 5 filmini full hd izle ama korkma.

Dabbe 5 Zehr-i Cin Filmi

Dabbe 5 filmi 12 Eylül 2014'te vizyona giren Türk yapımı bir korku filmidir. 2 saat 18 dakika olan filmin yönetmenliğini Hasan Karacadağ yapmıştır. Filmde Nil Günal Çakıroğlu, Sultan Köroğlu Kılıç, Ümit Bülent Dinçer başrollerde yer almıştır. Filmde geçmiş dönemlerden bu güne insanların korkulu rüyası olan cinler konu alınmıştır. Korku filmi izlemeyi seven sinema severler için korku dolu dakikalar geçirebilecekleri heyecanlı bir filmdir.

Dabbe 5 Film Özeti

Film çok sakin bir yaşam ile başlayıp sonrasında korku dolu anlar ile devam eder. Mutlu bir evlilik yaşayan Dilek ve Ömer hayatlarının bir rüya ile değişeceğini bilmezler. Filmin baş karakteri Dilek bir gece rüyasında ne olduğunu bilmediği farklı suretler görür. Kulağına şeytanın sözleri adı verilen ilginç kelimeler fısıldarlar. Dilek bu rüyadan fazlasıyla etkilenir ve bu belirsiz suretler ve sesler günlük yaşamında yer almaya başlar. Gün içerisinde siluetler görmeye ve değişik sesler duymaya devam eder. Zamanla bu sıra dışı durum Dilek'i etkisi altına alarak bedenini kullanmaya başladığında saldırganlık ortaya çıkar. Eşi Ömer ne yapacağını bilemez. Bitlis'te bulunan Belkıs Hoca adı verilen bir kadının bu varlıkları yok edebileceğini duyarlar. Dilek'in ve ailenin bu durumdan kurtulması için hocaya giderler ve olaylar korku dolu dakikalar ile devam eder. Heyecan ve korku dolu anlar yaşayacağınız sürükleyici bir korku filmidir.
  •  Süre: 101 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 681
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER