5.5
Toplamda 40 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Cici Babam izle Full HD Tek parça

-

Cici Babam

Cici Babam izle Full HD Tek parça
Cici babam izle Full HD Tek parça, komedi severler hazır mı ? 2018 yapımı yerlı filmde sıcak kanlı bir aile ve başından geçenler konu alınıyor.

Cici Babam Konusu

2018 yapımı oldukça keyifli bir komedi yapımı olan film, aslında her birimizin günlük hayatta görebileceği sıcak bir aile hikayesini anlatıyor. Filmin samimi ruhu izleyiciyi etkilemeye yetiyor da artıyor. Babalarını kaybeden bir ailede yetişkin üç kardeş özellikle babanın vefatından sonra annelerine sımsıkı bağlanır ve ona tutunurlar. Böyle bir düzen kuran aile ise yeni bir cici babanın söz konusu olmasıyla sarsılır. Babalarının yerini başka biriyle doldurma fikrinden olabildiğince uzak olan kardeşler cici babayı bir türlü kabullenemezler. Cici babayı kesinlikle istemeyen üç kardeş cici baba ve annenin arasını açmak için sinsi planlar yapmaya başlar. Cici baba ise aileye kendini kabul ettirmeye çalışmaktadır.Ancak adeta iki ayrı dünyanın insanları gibi olan cici baba ve kardeşler kolay kolay ortak bir noktada buluşamazlar. Kardeşlerin inadı ise süreci daha da zorlu hale getirmektedir. Peki cici baba kabul görecek mi? Kardeşler ve cici baba arasında bir bağ kurulabilecek mi?

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu oturuyor. Filmde ise özellikle Güldür Güldür ekibinden tanıdığımız pek çok sima önemli roller oynuyor. Filmin önemli oyuncularından biri olan Onur Atilla 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Kendisi özellikle Güldür Güldür Show ile tanınmıştır ve Sinem Ayyıldız ile evlidir. Filmin bir diğer yıldızı Özgün Aydın ise 6 Eylül 1984’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan Özgür Aydın’ın tiyatro kariyeri de bulunmaktadır.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 4.775
  • BEĞEN: 21
  • BEĞENME: 46
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER