6.0
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Çiçero Tek Parça Full izle

-

Çiçero

Çiçero Tek Parça Full izle
çiçero izle, Filmde 2. Dünya Savaşında Casusluk yapan Çiçero kod adlı bir adamı konu ediyor. 2. Dünya savaşı sıralarında İngiliz İstihbarat merkezinde çalıştığı için Gizli bilgilere çok rahat ulaşan Çiçero bilgilerin fotoğraflarını çekip Alman istihbaratına para karşılığı satar. Çiçero İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.

Çiçero Konusu

Çiçero sizleri II. Dünya savaşının soğuk ve hüzünlü atmosferine götürecek, son derece başarılı bir yapım. Film II. Dünya savaşının kaderini değiştiren bir casusun hikayesini anlatıyor. Almanya’nın yenilgisinde büyük payı olan casus Çiçero’nun yaşamına gidiyoruz. İlyas Bazna II. Dünya savaşı sırasında Ankara’da bulunmakta olan İngiliz Büyükelçiliğinde uşak olarak görev yapmaktadır. Dolayısıyla Bazna’nın bağlantıları kuvvetlidir ve içeriden bilgilere ulaşabilmektedir. Bazna bundan dolayı Almanlar için casusluk yapmaya başlar ve kendine Çiçero kod adını verir.İlyas Bazna savaşın seyrini değiştirir, tarihi derinden etkiler ancak T4 uygulamasına engel olamaz. Engellilere karşı işlenen insanlık suçlarını engelleyemez. Film İlyas Bozna’nın çarpıcı yaşamını, savaşı ve savaş sonrası yaşananları başarılı bir biçimde anlatır.

Filmin Oyuncuları

Filmde Erdal Beşikçioğlu Çiçero yani İlyas Bazna olarak karşımıza çıkmaktadır. Erdal Beşikçioğlu 5 Ocak 1970 tarihinda Ankara’da dünyaya gelmişsinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Erdal Beşikçioğlu pek çok tiyatro işiyle uğraşmıştır. Dizi olarak özellikle Behzat Ç. ile adeta bir külte dönüşmüştür. Kendisi gibi oyuncu olan Elvin Beşikçioğlu ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. Büyüleyici karakteriyle Burcu Biricik filmde önemli bir rol oynamıştır. Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Pek çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu özellikle Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı gibi dizilerle daha da ünlenmiştir. 2016 yılında ise Emre Yetkin ile hayatını birleştirmiştir.
 •  Süre: 120dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 3.355
 • BEĞEN: 0
 • BEĞENME: 1
 • 1080P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Nahid 4 Şubat 2020 17:29:44

  Gercekten ama gercekten cok guzel bir film,kesinlikle izlemelisiniz,on numara.

EN SON EKLENEN HABERLER