9.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Charlie’nin Çikolata Fabrikası Yüksek Ses 720p izle

-

Charlie'nin Çikolata Fabrikası

Charlie’nin Çikolata Fabrikası Yüksek Ses 720p izle

Charlie’nin Çikolata Fabrikası

Charlie'nin Çikolata Fabrikası izle, fakir bir çocuk olan Charlie kapalı durumda olan bir çikolata fabrikasını merak eder . Filmi yükses ses 720p izlemek için tıkla. Charlie’nin Çikolata Fabrikası hiç kuşkusuz gönüllerimize kazınmış, tatlı bir efsaneye dönüşmüş oldukça başarılı filmlerden biri. 2005 yapımı olan film, oldukça masalsı ve etkileyici bir anlatıma sahip. Filmin esas kahramanı olduğunu söyleyebileceğimiz Willy Wonka bir çikolata fabrikasına sahiptir. Çikolata konusunda ayrı bir boyut açmış olan Willy Wonka bu konuda tartışmasız bir numaradır. Bu efsanevi çikolata fabrikası oldukça gizemli ve büyüleyicidir. Fabrika öyle ünlüdür ki güçlü bir mirastır aynı zamanda.Willy Wonka bu sebeple kendisinden sonra fabrikayı bırakabileceği bir varis aramaya karar verir. Bu konuda oldukça titiz davranır ve doğru kişiyi seçebilmek için yarışma düzenlemek ister, böylece değerlendirme yapabilecektir. Değerlendirmenin sonucunda kazanan kişiyi önce eğitecek sonra da zaman içerisinde fabrikayı ona bırakacaktır. Toplamda 5 çocuk seçilir. Bu çocuklardan biri oldukça yoksul bir aileden gelmekte olan Charlie’dir. Charlie hayalleri olan, düzgün karakterli bir çocuktur. Diğer çocuklarla birlikte fabrikayı gezmeye başlarlar ve birbirinden ilginç şeyler görürler. Fabrika son derece büyüleyici bir yerdir.

Filmin Oyuncuları

Film gotik, karanlık ve büyülü havasıyla tam anlamıyla bir Tim Burton filmidir. Willy Wonka ise başarılı ve efsanevi oyuncu Johnny Depp tarafından olağan üstü bir biçimde canlandırılmıştır. Johnny Depp birbirinden farklı kılıklara girip, çok geniş bir karakter yelpazesinde oyunculuk yapmasıyla ünlü bir yıldızdır. Amerikalı oyuncu 56 yaşındadır ve oyunculuğun yanı sıra yapımcılık ve müzisyenlikte yapmaktadır.
  •  Süre: 120 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 318
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER