10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Cehennem Alevi izle – White Heat

-

White Heat

Cehennem Alevi izle – White Heat

Cehennem Alevi KonusuJarret soygunculuk yaparak geçimini sağlamaktadır. Birçok soygundan da ustalık ile işinin hakkını vermiştir. Bu soygun işi sırasında sadece annesine güvenmekte ve annesinden başka hiç kimseye güven duymamaktadır. Bir tren soygununda birlikte çalıştığı adamlardan bir tanesi cinayet işler. Bu cinayet Jarret in üzerine kalır. Ancak bu suçu işlememiş olmasına rağmen Jarret az ceza alacağına ikna olarak suçu kabullenmek durumuna kalır. Hapishaneye gönderilir. Cehennem alevi izle.

Ancak işin peşini bırakmayan idealist bir polis, başka bir polis memurunu mahkum kılığında cezaevine gönderir ve işin iç yüzünü öğrenmeye çalışır. Gerçek suçluları ortaya çıkarabilmek adına çıkarımlarda bulunacaktır. Jarret oldukça öngörülü bir adamdır. Bu gelen kişinin polis olduğunu düşünmektedir. Ön sezilerini kullanarak bir şey anlatmak istemez. Ancak hapisteyken en sevdiği ve güvendiği yakını olan annesinin ölüm haberini alır. Annesini öldüren ise, kendi soygun çetesinden birisidir. Ayrıca hem annesini öldürmüş hem de Jarret’ in sevgilisi ile birlikte iş birliği yapmıştır. Jarret’ in sevgilisi de bu suça ortak olmuş ve onu arkasından bıçaklamıştır. Jarret’ in ise hayatta en güvendiği kişi, olan annesi de ölmüştür.

Cehennem Alevi Oyuncu Kadrosu

Arthur Jaret rolünde; James Jagney’ i görmekteyiz. Verna Jaret rolünde Virginia Mayo; Vic Pardo rolünde Edmond Brien; Ma Jarret rolünde ise, Margaret Whcherly yer almaktadır. 1949 yapımı Amerikan filmi olarak günümüzde de sevilerek izlenmektedir. Cehennem alevi izle.
  •  Süre: 60dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 279
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER