7.7
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Cebimdeki Yabancı Filmini Full izle (İnternette)

-

Cebimdeki Yabancı

Cebimdeki Yabancı Filmini Full izle (İnternette)
Cebimdeki yabancı izle full filmi internete düştümü sorusune cevap. Evet düştü. Link üzerinden filmi youtube olmadan izleyebilirsiniz.

Cebimdeki Yabancı Konusu

Alışıldığın dışında, oldukça basit yöntemlerle ancak güçlü senaryosu ve diyalogları sayesinde büyük bir başarı yakalamış olan bu film size kolaylıkla iyi bir tiyatroyu da anımsatabilir. Birbirini uzun zamandır tanıyan yedi eski dost akşam yemeği yemek için içlerinden birinin evinde toplanırlar. Herkes sofranın başına oturur ve kahkahalarla dolu güzel bir yemek yenir. Ancak tüm bu tablonun yanı sıra her karakterin kendine has problemleri, kırılma noktaları ve sırları vardır. Arkadaşlar arasında görünenin arkasındaki gerçeklik çok fazla bilinmemektedir. Filmde ayrıca teknolojinin ve iletişim araçlarının benliğimizi nasıl etkilediği de güzel bir biçimde işlenmiştir. Kişisel sırlarda teknolojinin etkisi ve belki de bu sırların oluşumunda ne büyük bir araca dönüştüğü anlatılmıştır.Arkadaşlar masanın etrafında oturmuş muhabbet etmeye devam ederken birden bir oyun oynamaya karar verirler. Oyun oldukça basittir. Herkes telefonlarını ortaya koyacaktır ve gelen mesajlar, aramalar, bildirimler yüksek sesle herkese okunacaktır. Bu durum neredeyse tüm karakterleri oldukça tedirgin eder. Çünkü her birinin saklamak istediği şeyler vardır.

Filmin Oyuncuları

Yönetmenliği Serra Yılmaz tarafından yapılan film BKM yapımıdır. Filmde pek çok karakter bulunmaktadır ve oyuncuların her biri oldukça tanıdık, başarılı simalardır. Filmin önemli çiftlerinden biri Serkan Altunorak ve Belçim Bilgin tarafından canlandırılmıştır. Belçim Bilgin 37 yaşında ve Ankara doğumludur. 2006-2018 yılları arasında Yılmaz Erdoğan ile bir evliliği olmuştur. Bu evlilikten bir çocuğu olan Belçim Bilgin kariyerine devam etmektedir.
  •  Süre: 99 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 906
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 4
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER