7.8
Toplamda 7 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor Türkçe Dublaj izle

-

Ice Age: Continental Drift

Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor Türkçe Dublaj izle
Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor Türkçe Dublaj izle filmi güvenli film izle sitemizde Animasyon filmleri izle ve komedi filmleri izle kategorisinde bulunmakta olup Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle gelişiyor;Kahramanlarımız Manny, Diego ve Sidin, kendilerini diğerlerinden ayıran afetten sonra sürüklendikleri bir kıtada başlarına gelenleri anlatıyor. Bir buzdağından derme çatma bir gemi yapan kahramanlarımızın maceralarla dolu epik deniz seferi böyle başlıyor. Manny ve arkadaşlarını bu yeni dünyada egzotik deniz canavarları ve acımasız korsanlar da bekliyor. Tarih öncesi sincap Scrat ise bildiğiniz gibi, lanetli palamudu onu nereye sürüklerse oraya gidiyor.Bu güzel komedi ve animasyon kategorisinde olan Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor Türkçe Dublaj izle filmini full hd ve türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.İyi Seyirler.

Buz Devri 4 (Kıtalar Ayrılıyor) İzle

Bu Devri serisi animasyon serileri arasında hiç kuşkusuz yediden yetmişe pek çok insana hitap etmeyi başaran ender serilerden biri. Oldukça komik filmler olduğu da rahatlıkla söylenebilir. Dublajda yakaladığı seslendirme başarısı ise tüm bunlara bir yıldız daha eklemeye neden oluyor. Peki Buz Devri 4 ne anlatıyor?Buz devri aslında bize dünyamızın yüz yıllar öncesi hakkında da küçük fikirler veren bir seri. Serinin dördüncü filmi ise hepimizin bildiği kıtaların ayrılış serüvenini anlatıyor. Dünyanın pangea olduğu zamanlardan, kıtalara bölündüğü zamanlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Manny, Sid ve Diego kıtaların parçalanmasıyla diğerlerinde ayrıldıkları bir afetin ortasında kalıyorlar. Sürüklendikleri kıtada bir başlarına yaşadıkları maceralarsa filmin esas konusu diyebiliriz. Bir buz dağından derme çatma yaptıkları gemi, kahramanlarımızı heyecan dolu epik bir yolculuğa sürüklüyor. Bu yeni dünyada ise egzotik pek çok varlık ve korsanlar var. Scrat ise her zamanki gibi tek bir şeyin peşinde sürükleniyor!Filmin OyuncularıYönetmenliğini Steve Martino ve Mike Thurmeier’ın paylaştığı filmin seslendirme ekibi oldukça parlak isimlerden oluşuyor. 73 yaşındaki tiyatro oyuncusu, yazar ve yönetmen Ali Poyrazoğlu Manny karakterini oldukça etkileyici bir biçimde seslendiriyor. 65 yaşındaki oyuncu ve tiyatro yönetmeni Haluk Bilginer ise muhteşem sesiyle Diego’ya can veriyor. Hepimizi kahkahalara boğan Sid’in sesi ise 52 yaşında olan Türk yazar, seslendirme sanatçısı ve televizyon sunucusu Yekta Kopan’a ait.buz Devri 4 kıtalar ayrılıyor izle
  •  Süre: 87 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.041
  • BEĞEN: 5
  • BEĞENME: 11
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER