6.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Börü izle Tek Parça

-

Börü

Börü izle Tek Parça
Börü tek parça izle, 2018 yapımı dizi sonrası çıkan polisiye filmidir. Netflix de gösterime giren film oldukça beğeni topladı. Börü filmini hd izle.

Börü Film Konusu

Börü 2018 yapımı bir polisiye ve dram filmidir. Oldukça epik bir yanı da olan film Börü adında bir timi anlatmaktadır. Polis Özel Harekatının en etkin, seçkin ve samimi timidir Börü. Ekip elit askerlerin bir araya gelmesiyle oluşmuştur ve timdeki herkes oldukça kıymetli insanlardır. 34-50 telsiz kodlu tim bir araya geldiğinde altından kalkamayacakları görev bulunmamaktadır. Vatan aşkıyla tutuşan ve kendini göreve adamış bu kahramanlar vatan için canını ortaya koyabilecek kadar gözü karadır.Kumpasın ve düşmanın dahi kim olduğunun belirsiz olduğu savaşta ekip her zaman olduğu gibi vatanı korumaya hazırdır. Filmde tarihe yön veren kahramanların hikayeleri anlatılmaktadır. Ekip yakın tarihin en önemli tehditlerinden biriyle karşı karşıyadır; 15 Temmuz Gecesinde onlara yuva olmuş olan Özel Harekât Daire Başkanlığının saldırıya uğraması ve bombalanmasıyla ekip harekete geçmek zorunda kalır. Bir yandan ülke savunması için terörle sıkı sıkıya mücadele devam ederken diğer yandan yönetime sızan örgütler tehdit oluşturmaktadır. Börü ise hepsine karşı hazırdır.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmenliği Can Emre ve Cem Özüduru tarafından yapılmıştır. Filmin en önemli karakterlerinden biri olan Kaya Ülgen ise Serkan Çayoğlu tarafından canlandırılmıştır. Serkan Çayoğlu 31 Mayıs 1987 tarihinde Almanya’da doğmuştur ve 32 yaşındadır. Oyunculuk ve mankenlik yapmış olan Çayoğlu, 2012 yılından beri etkindir. Özellikle Kiraz Mevsimi adlı dizide yıldızı parlamıştır. Cüneyt Arkın’ın tıpkı kendisine benzeyen oğlu Murat Arkın ise Kemal Boratav olarak karşımıza çıkmaktadır. Murat Arkın 44 yaşında evli ve üç çocuk babasıdır.
  •  Süre: 100 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 243
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER