1. Sokağın Çocukları 3. Bölüm

  Sokağın Çocukları 3.Bölüm

  Yeni Bölüm 720P Yerli Film

  6.0
  ( Toplamda 18 oy verildi. )

    20 Şubat Perşembe   4.699

  Sokağın Çocukları 3.Bölüm (izle) Konusu

  Aksiyon sahneleri ve konusu bakımından izleyici tarafından ilk bölümleri heyecanla izlenen Sokağın Çocukları adlı dizinin 3.bölümü de merakla bekleniyor. Dizinin ilk bölümü ve ikinci bölümünde genel çerçevesiyle ortaya çıkan konusunda geçen bölümde Murat’ın tahliye edilmesi herkes tarafından sevinçle karşılandı. Hapishanede bulunan yetkililer ve gardiyanlar tecavüzcüyü Murat’ın öldürdüğünü gizleyince Murat tahliye edilmişti. Öldürülen kişi için intihar etti şeklinde tutanak tutulur.

  Sokağın Çocukları dizisinin 3.bölümüne S1F1R B1R'in oyuncuları arasında en beğenilenlerden biri olan Mehmet Elmas da katılıyor. Mehmet Elmas’ın katılımı ile dizinin çok daha heyecanlı geçeceği ifade ediliyor. Dizinin ilk bölümü BluTV’de ücretsiz olarak yayınlandı. Bu bölümü izleyenler dizinin sonraki bölümlerinde neler yaşanacağını merakla beklemektedir.
 1. Sokağın Çocukları

  Sokağın Çocukları

  IMDb : 5,9 6 Bölüm

      5,9   12.857

  Sokağın Çocuklarıİnternet üzerinden yayın yapan platformalarda yayınlanan dizilerin izlenme oranları her geçen gün artmaktadır. Bu yapımlara bir yenisi daha eklendi. Ocak ayının başında yayınlanmaya başlayan Sokağın Çocukları adlı dizi Türkiye’nin en gerçekçi dizisi olarak izleyicilere sunuldu.Dizi seyircinin yabancı olmadığı bir yapım ile aynı ekip tarafından yapılıyor. S1F1R B1R'in yapımcıları tarafından hazırlanmış olan bu dizi Bir Zamanlar Adana dizisinin ardından bir adalet hikayesi olarak izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Dizi İnternet televizyonu BluTV’de yayınlanmaya başlandı.Sokağın Çocukları ve Bir Avuç Adalete Susamış GençSokağın en gerçekçi yansıması olarak izleyebileceğiniz Sokağın Çocukları konusu bakımından izlenme oranları bakımından tutacak bir dizi denilebilir. Sokaklarda adalete çok daha fazla ihtiyaç olduğunu düşünen gençler adaletin uygulanamadığı ve yok olduğu noktalarda kendileri adaleti sağlamaya çalışıyor. Kimsesiz bir gencin sokak yaşamı ve bu hayatın onu yok etmesine karşı dimdik duruşu dizinin temel konusunu oluşturuyor.İnsanlar hayatta kalmak için iyi yada kötü olmak zorunda değildir. Geri insanların yaşamı işte Sokağın Çocukları dizisinde ele alınmış. Sokağın görüntüsü ve gerçekçi sahneleri dizinin tutulacağı konusunda bizlere ipucu veriyor. Bu diziden önceki yapımlardan olaylara aşina olan seyirci dizinin her bölümünü sabırsızlıkla bekleyecek.Sokağın Çocukları Dizisinin KadrosuYeni yayınlanmaya başlayan dizinin yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın yer alıyor. Dizinin senaryosunu yine S1F1R B1R dizisini yazan ekip hazırlamaktadır. Dizide yer alan ekip yönetmeninden oyuncusuna kadar genç bir ekip olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosuna bakıldığında ise yine önceki dizlerin takipçilerine tanıdık gelen yüzler bulunuyor. Sokağın Çocukları dizisinin oyuncuları Savaş Satış, Onur Akbay, Burak Akyüz, Mehmet Elmas, Gökhan Diğicibaşı, Melih Konuş, Vedat Karahan, Emrullah Sürmeli olarak sıralanabilir.Dizinin ekranda yer alması ile birlikte bu diziyi merak eden ve hakkında araştırma yapan sayısı da artmaktadır. Sokağın Çocukları özellikle gençler arasında çok tutulacak bir senaryoya sahip bulunuyor. Gençlerin mücadeleci olması ve hayatta kalma, kendilerini kabul ettirme gibi özellikleri üzerinde bulundurması bu dizinin beğenilecek özellikleri olarak düşünülebilir. Dizinin aksiyon dolu sahneleri de dizi anlatılırken üzerinde durulması gereken özelliklerinden biri olacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  İlk Yayın Tarihi: 06.02.2020
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.blutv.com/diziler/yerli/sokagin-cocuklari
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 17 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    hebun 5 Mart 2020 19:51:13
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Bölüm falan verdiğiniz yok fragmanı youtube’dan da izliyoruz

 2. avatar
    durantasdelen 21 Şubat 2020 19:57:00

  Bölüm falan verdiğiniz yok fragmanı youtube’dan da izliyoruz

 3. avatar
    ferdi bayrakdar 13 Nisan 2020 13:26:31

  1 bolum cok etkıleyıcıydı

 4. avatar
    Furkan korkmaz 13 Nisan 2020 15:18:06

  Baya iyi site

 5. avatar
    waggaas 20 Nisan 2020 01:01:18

  süper bir film ve çok güzel bir bölüm olmuş

 6. avatar
    musa eroğlu 24 Nisan 2020 01:16:35

  cok guzel fılm ızlemenızı tavsıye ederım 1 numara

 7. avatar
    Taner 1 Mayıs 2020 13:31:46
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  😊😊😊😊😊😊😊